تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعطای مجوز انتشاراتی «بلبا» به خانواده شهید بلباسی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اعطای مجوز انتشاراتی «بلبا» به خانواده شهید مدافع حرم شهرستان قائم‌شهر شهید محمد بلباسی خبر داد و گفت: جنگ دشمن با ملت ایران، جنگ فرهنگی است.

به گزارش قائم آنلاین، محمود شالویی در مراسم اعطای مجوز انتشاراتی «بلبا» به خانواده شهید مدافع حرم شهرستان قائم‌شهر شهید محمد بلباسی، اظهار کرد: جنگ دشمن با ملت ایران بیش از آنکه جنگ اقتصادی، تجاری و نظامی باشد جنگ فرهنگی است.

وی افزود: امام خمینی (ره) نیز فرمودند که دشمن به ظاهر به دنبال درنوردیدن مرزهای جغرافیایی نیست بلکه دشمن می‌خواهد اندیشه‌ها و اعتقادات را تغییر دهد و آنچه دنیای امروز بدنبال تغییر آن بوده اندیشه‌ی جوانان و مردم ایران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان کرد: شهدای مدافع حرف جدای از حفاظت از حرم، رفتند تا از اندیشه و فکر آزادگی دفاع کنند و این آن چیزی است که استکبار میخواهد از مردم بگیرد و به طبع آن تمامی ملت‌های آزاده جهان را تحت سلطه خود قرار دهد.

این مسئول خاطرنشان کرد: این شهدای گرانقدر اقدامات نوعی را آغاز کردند و ما نیز افتخار می‌کنیم که خادم آنها باشیم و فرهنگ امروز جامعه‌ ما به این فعالیت‌ها و نشر این تفکر در جامعه نیاز دارد.

شالویی با اشاره به اینکه اگر خانواده شهید بلباسی وارد عرصه فرهنگی می‌شوند در حقیقت خواسته فرهنگی آنان است، تصریح کرد: امیدواریم در جریان فرهنگی خانواده‌های شهدای مدافع حرم دخیل شوند و همین افراد جزء علمداران فرهنگی‌ ما شودند.

وی در پایان به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: هنگامی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند این چشم و چراغ در این چنین اموراتی تجلی پیدا می‌کند که خانواده‌های شهدا پس از شهادت عزیزانشان همچون زینب(س) تفکرات شهیدشان را برای جامعه نشر می‌دهند.

در پایان این دیدار مسئولان استانی و شهرستانی مجوز انتشاراتی «بلبا» را به خانواده شهید گرانقدر شهرستان قائم‌شهر شهید محمد بلباسی اعطا کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.