تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

آغاز محدودیت‌‌های ترافیکی در محورهای مازندران

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته همانند هفته‌های گذشته در محورهای استان اعمال می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی افزود: معمولا از بعدازظهر چهارشنبه شاهد ترافیک پُرحجم و در برخی مقاطع نیمه‌سنگین در محورهای ورودی مازندران هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته نیز همانند هفته‌های گذشته در محورهای استان اعمال می‌شود، اضافه کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است.

این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان، اظهار کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: در محور سوادکوه نیز محدودیتی برای تردد تریلی اعمال نمی‌شود و همچنین بحث یک‌طرفه کردم محور کیاسر درصورت بروز حجم ترافیک اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما این است در هفته جاری ترافیک عادی و معمولی آخر هفته را شاهد باشیم.

قدمی در پایان با هشدار نسبت به افزایش تصادفات عابران پیاده در ساعات تاریکی، گفت: لازم است عابران پیاده از گذرگاه‌های مخصوص عابر پیاده تردد کرده و مسافران نیز رعایت سرعت مطمئنه را در دستور کار خود داشته باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.