تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ مهر ۹۷.::. ساعت : ۵:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

سیلاب و ریزش سنگ در محور کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت: از شب گذشته چند مورد سیلاب، رانش و ریزش سنگ در محور کندوان گزارش شده که منجر به انسداد جاده نشده است.

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بارش باران تمامی جاده‌های مازندران را لغزنده کرد.

وی افزود: با توجه به لغزنده بودن راه‌ها وضعیت تردد خودروها در تمامی راه‌های مازندران به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین ارتفاعات محورهای کوهستانی استان مه‌آلود و با کاهش دید همراه است که ضرورت دارد رانندگان با دقت و سرعت مطمئنه تردد کنند.

این مسؤول تصریح کرد: از شب گذشته چند مورد سیلاب، رانش و ریزش سنگ در محور کندوان گزارش شده که منجر به انسداد جاده نشده و سطح محور بلافاصله توسط مأموران راهداری پاک‌سازی شده است.

قدمی یادآور شد: با توجه به احتمال ریزش برف در محورهای سردسیر و کوهستانی مازندران لازم است خودروها مجهز به تجهیزات فصل سرد سال باشند.

وی بیان کرد: توصیه ما این است باتوجه به شرایط موجود رانندگان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محور سوادکوه بهترین مسیر برای سفر است، گفت: در محورهای هراز و کندوان احتمال ریزش سنگ وجود دارد که در زمان بارندگی احتمال آن بیشتر می‌شود.

قدمی در پایان گفت: توصیه ما به تمام رانندگان رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز است تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.