تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ مهر ۹۷.::. ساعت : ۸:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

افتتاح ۱۵ طرح بهداشتی مازندران با حضور قاضی‌زاده هاشمی+جزئیات برنامه

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت برای افتتاح چند طرح از طریق فرودگاه رامسر وارد استان مازندران شد و مورد استقبال استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار گرفت.

به گزارش قائم آنلاین، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت بعد از ظهر دیروز برای افتتاح چند طرح از طریق فرودگاه رامسر وارد استان مازندران شد و مورد استقبال استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار گرفت.

وزیر بهداشت در سفر دو روزه به مازندران، ۱۵ طرح بهداشتی استان را افتتاح می کند

سفر دو روزه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غرب مازندران آغاز شد.

برای اجرای طرح هایی که همزمان با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود، حدود ۸۳۳ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

بیمارستان ۵۰ تختخوابی شهرستان عباس آباد، خوابگاه یک هزار نفره دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی و مجتمع ورزشی دانشجویان در ساری و کلنیک ویژه در بابلسر مهمترین پروژه های افتتاحی در این سفر است.

همچنین بخش ای سی یو و انکولوژی و شیمی درمانی بیمارستان امام علی (ع) آمل و ۵ مرکز جامع سلامت نیز در سفر دو روزه وزیر بهداشت در مازندران افتتاح می شود.

با حضور وزیر بهداشت از نسخه الکترونیکی طرح جامع سلامت شهرستان بابلسر نیز رونمایی خواهد شد.

همزمان با سفر وزیر بهداشت به مازندران در روز جاری بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی امام خمینی (ره) شهرستان نور کلنگ زنی می شود.

اعتبار مورد نیاز برای ساخت این پروژه بیمارستانی را حدود ۵۳۰ میلیارد ریال پیش بینی می شود.

با اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید ۱۲۲ هزار و۵۶۳ متر فضای بهداشتی و درمانی با اعتبار۶ هزار میلیارد ریالی در مازندران احداث شد و حدود ۱۳۰ هزار متر مربع ساخت و ساز فضای آموزشی، بهداشتی و درمانی نیز در دست اجرا قرار گرفت.

هم اکنون نیز ۱۰۰ پروژه عمرانی بهداشتی و درمانی در مازندران با پیسرفت فیزیکی بالای ۶۵ درصد در دست ساخت قرار دارد که برای تکمیل آن یک هزار میلیاردریال بودجه مورد نیاز است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.