تاریخ انتشار :پنج شنبه ۵ مهر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۲۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

در علی بابا با حال خوش کار کنید

علی بابا را همه علاقه‌مندان به سفر، چه سفرهای تفریحی و چه سفرهای کاری می‌شناسند؛ این مجموعه به عنوان بزرگ‌ترین استارت‌آپ گردشگری شناخته شده است.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام علی بابا، این مجموعه به عنوان بزرگ‌ترین استارت‌آپ گردشگری که نه تنها نقشی موثر در اشتغالزایی، تغییر الگوهای سنتی و قدیمی قانون کار و … داشته و فرصت‌های شغلی بسیاری برای جوانان ایجاد کرده، بلکه به دنبال توسعه فرهنگ کاری خود در فضای کسب و کار ایران است.

این شرکت به عنوان یکی از مطرح‌ترین فروشندگان بلیط قطار و رزرو بلیط هواپیما در ایران و با بیش از ۵۰۰ نیروی فعال، حرفه‌ای و متخصص که از بهترین دانشگاه‌های ایران فارغ‌التحصیل شده‌اند، یکی از بزرگ‌ترین کارآفرینان ایرانی در حوزه گردشگری و آی‌تی به حساب می‌آید.

نکته قابل توجه در مورد علی بابا این است که علاوه بر توجه ویژه به فرهنگ سازمانی، توسعه فردی پرسنل و … به ایجاد حال خوش در محیط کار توجه دارد. به این ترتیب علی بابا علاوه بر برگزاری سلسه همایش‌های راهبری، کارگاه‌های آموزشی و… برنامه‌های جانبی برای ایجاد حال خوش و افزایش صمیمیت بین پرسنل و شرکت برگزار می‌کند. برنامه‌هایی مانند لیگ فوتبال دستی، برگزاری سفرهای ایرانگردی به مناطق مختلف ایران، برگزاری برنامه‌های کوهنوردی و فتح قله‌های دماوند و … .

علی بابا علاقه‌مند است فرهنگ کاری خود را در جامعه کسب و کار ایران گسترش دهد تا شاهد افزایش بهره‌وری در کار و ایجاد محیط خوشایند برای پرسنل و مدیران باشیم.

همچنین علی بابا همواره پذیرای همکاری با دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه برنامه‌نویسی بوده و علاقه‌مندان به همکاری و استخدام در علی بابا می‌توانند رزومه خود را به صفحه فرصت‌های شغلی علی بابا به آدرس jobs.alibaba.ir  ارسال کنند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.