تاریخ انتشار :پنج شنبه ۵ مهر ۹۷.::. ساعت : ۴:۱۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

افتتاح و بهره‌برداری دو باب خانه محروم در قائم‌شهر+تصاویر

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس دو مسکن محروم در قائم‌شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش قائم آنلاین، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس دو مسکن محروم در قائم‌شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید که این دو باب خانه محروم در دو روستای حاجی کلا قلزم به متراژ ۷۰ متر زیربنا و به ارزش ریالی ۶۰میلیون تومان به همت کمیته امداد، مسئولین و خیرین شهرستانی ظرف مدت ۲ سال از شروع ساخت به بهره برداری رسید و تحویل یک خانواده محروم و کم‌درآمد شد.

در این مراسم که با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، نماینده کمیته امداد و شهردار و امام جمعه قراخیل نیز حضور داشتند کلید این منزل مسکونی به خانواده مورد نظر تحویل داده شد تا بتواند زندگی خود را در منزل جدیدش آغاز کند.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر با بیان اینکه یکی از فلسفه‌های تشکیل بسیج کمک به محرومین واقشار ضعیف جامعه است بیان کرد: از سال۹۵ تا کنون ۳۱ خانه محروم ساخته و به محرومین تحویل داده شد و در حال حاضر ۳ واحد مسکونی در حال ساخت است و ۵خانه محروم دیگر نیز به یاری خدا به مناسبت هفته دفاع کلنگ زنی خواهد شد، تا در هفته بسیج یا دهه مبارک فجر آماده و به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر ساخت خانه‌های محرومیت تعمیر و بهسازی برخی منازل مسکونی آسیب دیده و یا مستهلک شده بود، به همت بسیج سازندگی و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج در قالب اردوهای جهادی تعمیر و تحویل محرومین داده شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.