تاریخ انتشار :سه شنبه ۳ مهر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

سازمان صمت پیگیر تأمین لاستیک است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به کمبود لاستیک خودروهای سنگین در این استان، گفت: سازمان صنعت و معدن در حال پیگیری برای تأمین لاستیک این خودروها است.

به گزارش قائم آنلاین، احمد جمشیدی  در گفت‌وگو در شهرکرد با اشاره به کمبود لاستیک خودروهای سنگین در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: این مسئله مشکلاتی را برای رانندگان بخش باربری ایجاد کرده است که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در حال پیگیری برای تأمین لاستیک این خودروها است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در ماه‌های اخیر قیمت لاستیک، قطعات و روغن خودروهای سنگین افزایش داشته است که این مسئله فشار مضاعفی را به رانندگان تحمیل کرده است و ما در تلاش هستیم با رایزنی به رانندگان این خودروها یارانه خرید این قطعات را بدهیم و یا قیمت لاستیک خودرو و قطعات را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه تاکنون این مشکل در امر جابه‌جایی بار چهارمحال و بختیاری مشکلی ایجاد نکرده است، خاطرنشان کرد: در روز گذشته ۲۱۶ بارنامه درون استانی و ۴۱۸ بارنامه برون استانی توسط اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان صادر شده است.

جمشیدی در پایان با اشاره به اینکه اهم مشکلات رانندگان در ماه‌های اخیر رفع شده است، افزود: حدود ۹ هزار نفر تاکنون در سامانه بیمه تکمیلی رانندگان ثبت‌نام کرده‌اند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.