تاریخ انتشار :سه شنبه ۳ مهر ۹۷.::. ساعت : ۲:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اجرای ۲۰۰ برنامه هفته دفاع مقدس در جویبار

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان اشاره کرد و گفت: بیش از 200 برنامه متنوع فرهنگی، ورزشی توسط ناحیه مقاومت و حوزه های بسیج شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، مهرداد بابایی طی گفت‌وگویی با خبرنگار ما به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: ایام دفاع مقدس یکی از ادوار مهم و برجسته تاریخ این کشور است که مردان و زنان مؤمن و مجاهد این سرزمین با همه توان و با وحدت و ایستادگی در برابر دشمن تا بن دندان مسلح مقاومت کردند و از نظام نوپای جمهوری اسلامی حراست و محافظت کردند.

وی با تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: مردم بصیر و غیور اهوازی در دوران دفاع مقدس نماد مقاومت و ایثار و فداکاری بودند و تابلوی زیبایی از ایثارگری و رشادت و همدلی و همراهی با نظام و ارزش‌های دینی و انقلابی رو به تصویر کشیدند، اقدام کور و تروریستی تعدادی مزدور در رژه اقتدار نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس در اهواز گواه بر عمق کینه و دشمنی دشمنان و معاندین این نظام از مردم این دیار علوی دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بابیان اینکه اوایل انقلاب و ایام دفاع مقدس مردم عزیز و رزمندگان دلاور با تحریم دست‌وپنجه نرم می‌کردند و از کمبود امکانات و تجهیزات دفاعی و نظامی رنج می‌بردند اما با توکل بر خدا و وحدت کلمه و ایستادگی جانانه و باروحیه انقلابی و جهادی همه این موانع را پشت سر گذاشته‌اند و پیروز جنگ نابرابر شدند.

بابایی گفت: دشمنان ما در طول ۴۰ سال از عمر بابرکت انقلاب لحظه‌ای از توطئه‌چینی و دسیسه علیه این ملت غافل نشدند و در این سال‌ها با تحمیل جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و تبلیغاتی درصدد این هستند تا به اهداف ناتمام خود در جنگ نظامی دست پیدا کنند ولیکن این بار هم با بصیرت هوشیاری و بهره‌گیری از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و با توکل بر خدا و وحدت و ایستادگی و صبوری از این شرایط سخت هم به‌سلامت عبور خواهند کرد.

وی به برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان جویبار اشاره و عنوان کرد: بیش از ۲۰۰ برنامه متنوع فرهنگی، ورزشی توسط ناحیه مقاومت و حوزه های بسیج شهرستان برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار یادآور شد: افتتاح پروژه های محرومیت زدایی، برگزاری نشست های بصیرتی، ویزیت رایگان، برگزاری پیاده روی خانوادگی، برگزاری محفل شعر و خاطره گویی، نمایشگاه عکس، اجرای صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، رژه خودرویی و برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.