تاریخ انتشار :شنبه ۳۱ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

مقابله با استکبار جهانی نیازمند هوشیاری همه‌جانبه و وحدت بیشتر است

استاندار مازندران با اشاره به اینکه حضور در صحنه مردم و آمادگی نیروهای مسلح موجب عزت ، اقتدار و سربلندی ماست، گفت: ‎مقابله با استکبار جهانی نیازمند هوشیاری همه جانبه و وحدت بیشتر است.

به گزارش قائم آنلاین، محمد اسلامی ظهر امروز در رژه مشترک نیروهای مسلح در ساری با بیان اینکه با درک معنای حقیقی قیام امام حسین (ع)، برنتابیدن بر ظلم و فساد و جور را الگوی زندگی خود قرار داده ایم زیرا راه ما راه امام حسین (ع) است اظهار کرد: این راه و انتخاب مردم ایران در تبعیت از مکتب اهل بیت راهگشا است.

وی افزود: راه ملت ایران هرگز خوشایند استکبار جهانی نبوده و نخواهد بود و از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تمام ظرفیت ها را برای مقابله با انقلاب اسلامی بکار گرفته اند و امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، در پرتو آیات قرآن مجید، تقویت روحیه دفاعی برگرفته از تفکر عاشورایی است.

وی گفت: بنیه دفاعی جمهوری اسلامی ایران موجب خنثی کردن تهدیدات دشمن بدخواه و مکار این سرزمین شده است و اگر این تفکر و جهت گیری ها در راستای حفاظت انقلاب اسلامی نبود در همان روزهای نخست کشور را به کام خود مصادره می کردند.

استاندار مازندران یادآور شد: عصبانیت آمریکای جهانخوار از این جهت است جمهوری اسلامی ایران براساس قانون اساسی در مسیر استقلال و عدم و وابستگی گام بر می دارد.

اسلامی یادآور شد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه مورد حمایت و پشتیبانی و نقش آفرینی برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی ایران است.

استاندار مازندران تصریح کرد: بازدارندگی دفاعی کشور در دل دشمنان ترس و رعب ایجاد می کند و دشمنان می دانند جمهوری اسلامی به دنبال سلاح های کشتارجمعی و بمب هسته ای نیست اما همچنان مولفه های قدرت جمهوری اسلامی را درک نمی کنند.

وی افزود: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باید همواره مورد حفاظت و صیانت قرار گیرد و امروز نیروهای مسلح در تکنیک و تاکتیک به بیگانه وابسته نیستند و این مهمترین دلیل عصبانیت دشمنان است.

استاندار مازندران یادآور شد: با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا میثاق می بندیم مستحکم و استوار در راستای منویات مقام معظم رهبری برای صیانت از ارزشها ایستادگی کنیم.

وی گفت: امروز استکبار جهانی جبهه اقتصادی را برای مقابله با ملت در پیش گرفته است و تلاش می کند با تخریب باور و ذهن مردم و زیرسوال بردن مقبولیت نظام در پیشگاه مردم، اختلال ایجاد کند.

استاندار مازندران گفت: امروز سیاست استکبار برای برهم زدن روح و روان مردم و تشدید تحریم به آن جهت است که با ایجاد فساد در روند داد و ستد خارجی به اهداف خود دست یابد.

مقام عالی دولت در استان تاکید کرد: برای مقابله با استکبار جهانی به هوشیاری همه جانبه و وحدت بیشتر نیازمندیم .

وی گفت: نیروهای مسلح سبب امنیت و آسایش جامعه هستند و حضور در صحنه مردم و آمادگی نیروهای مسلح موجب عزت ، اقتدار و سربلندی ماست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.