تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۶:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

مولاوردی مصاحبه‌اش با آسوشیتدپرس را منتشر کرد+ فایل صوتی

پس از واکنش‌ها به مصاحبه دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس، خبرگزاری فارس فایل صوتی مصاحبه‌ مولاوردی را منتشر کرد.

به گزارش قائم آنلاین، پس از واکنش‌ها به مصاحبه دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس، خبرگزاری فارس فایل صوتی مصاحبه‌ مولاوردی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه  دولت خبرگزاری فارس مصاحبه‌ای از شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس منتشر شد که با حاشیه‌های بسیاری همراه بود و برخی از فعالان سیاسی نسبت به این مصاحبه واکنش نشان دادند.

پس از این واکنش‌ها مولاوردی روز گذشته در گفت‌وگو  درباره مصاحبه‌اش با خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس و حواشی آن مبنی بر اینکه در این مصاحبه از ناهماهنگی بین دولت و قوه‌قضائیه صحبت به میان آمده و در پاسخ به این سؤال که در بخشی از این مصاحبه درباره برخورد قضایی با نزار زکا گفته‌اید که «این به هیچ وجه مورد تایید دولت نیست» اظهارداشت:  فایل صوتی ضبط شده مصاحبه را عیناً منتشر می‌کنم.

وی درباره گفت‌وگویش با این رسانه نیز تصریح‌کرد: سؤالات و درخواست طبق نامه‌ای بود که از طرف نهاد ریاست‌جمهوری هماهنگ شده بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.