تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۵:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

دادگاه‌ متهمان واردات موبایل مرحله به مرحله و در فضایی آرام در حال برگزاری است

وکیل ۵ نفر از متهمان پرونده واردات موبایل با بیان اینکه تاکنون دادگاه مرحله به مرحله پیش رفته است، گفت: از این شعبه درخواست برگزاری جلسات در فضایی آرام و بدون حضور رسانه‌ها را کردیم.

به گزارش قائم آنلاین، کریم بخنوه وکیل ۵ تن از متهمان پرونده واردات موبایل در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس اظهار کرد: پس از برگزاری یک جلسه علنی دادگاه این متهمان در شعبه یک ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی و قرائت کیفرخواست در این جلسه از این شعبه درخواست برگزاری جلسات در فضایی آرام و بدون حضور رسانه‌ها را کردیم.

وی افزود: جلسات با حضور مسئولان مرکز رسانه قوه قضائیه و تصویربرداری کامل جلسات برگزار شد و حتی متهمان حضور جداگانه در جلسات داشتند، ما هیچ‌گونه فشاری احساس نکردیم و برای مطالعه پرونده هم اجازه اسکن و کپی به ما داده شد.

بخنوه اضافه کرد: تاکنون دادگاه مرحله به مرحله پیش رفته است، ما به دلیل عدم احتمال فرار متهمان، احصای دلایل و عدم وجود احتمال تبانی درخواست فک قرار بازداشت متهمان را هم از دادگاه داشته ایم که امیدواریم با این درخواست موافقت شود.

به گزارش فارس، علنی بودن دادگاه‌های مفاسد اقتصادی که در شعبه یک و دو ویژه برگزار می‌شود به نظر قاضی دادگاه بستگی دارد و البته مشخص نیست دادگاه متهمان واردات موبایل غیرعلنی است یا به‌صورت علنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.