تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۴:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

حادثه رانندگی با یک کشته و ۹ مصدوم در محور هراز آمل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از وقوع حادثه رانندگی با یک کشته و 9 مصدوم در محور هراز شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور هراز آمل در محدوده “چلاو” بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی چلاو آمل به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر انحراف و برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی وانت نیسان با خودروی های پارک شده در حاشیه خیابان به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان خودروی پراید در دم جان باخت و سایر سرنشینان این دو خودرو شامل ۶ نفر از سرنشینان خودروی پراید و ۳ سرنشین خودروی نیسان مجروح شدند .

باقری با اشاره به این که با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند، گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه استان در دست بررسی است،

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان این که، تفاوت رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، فاصله بين مرگ و زندگي و نقص عضو و سلامتي است گفت: منشاء بسياري از تصادفات مرگبار، بی احتیاطی و عدم رعایت مقررات راهنمایی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز است .

وی از رانندگان، خواست: هرگز فرصت كم را با سرعت زياد جبران نکنند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی آرامش خاطر را برای خود و خانواده خود فراهم کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.