تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۴:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اجرای رزمایش «میز خدمت» در تمام شهرستان‌های مازندران

مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران از برگزاری رزمایش «میز خدمت» همزمان با رزمایش اقتدار عاشورایی توسط بسیج کارمندان خبر داد و گفت: در این طرح مشکلات مردم به صورت چهره به چهره و مستقیم با مسئولان در میان گذاشته می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، حمیدرضا لزگی در گفت‌وگو ، با گرامی‌داشت فرارسیدن ماه محرم به رزمایش بزرگ اقتدار بسیجیان استان اشاره کرد و افزود: علاوه بر رزمایش گردان‌های بیت المقدس، شاهد رزمایش در برخی رده‌های اقماری بسیج نیز طی روزهای اخیر بودیم.

وی از برگزاری رزمایش «میز خدمت» همزمان با رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان استان، توسط بسیج کارمندان استان خبر داد و اظهار کرد: در این طرح، مشکلات مردم به صورت چهره به چهره و مستقیم با مسئولان در میان گذاشته می شود.

مسئول بسیج کارمندان مازندران تصریح کرد: رزمایش مرکز مازندران با حضور مسئولان و کارشناسان فرمانداری، شهرداری، ادارات آب و برق، طرح‌های هادی و … در روستای ولادشت شهرستان ساری روز دوشنبه ۲۶ شهریورماه برگزار می‌شود.

این مسئول افزود: تلاش داریم در این رزمایش مسئولان چهره به چهره با مردم ارتباط داشته و از نزدیک مشکلات را احصا و به آن ها رسیدگی کنند.

لزگی با اشاره به اینکه مقدمه کار جهادی داشتن روحیه جهادی و مبارزه با نفس است تا بتوان با روحیه انقلابی اهداف و برنامه ها را به پیش برد، خاطرنشان کرد: انتقال میز خدمت به مناطق محروم در قالب این رزمایش از نقش مهمی در رفع کردن مشکلات این مناطق و رسیدگی به خواسته‌های مردم دارد.

وی تصریح کرد: خدمت رسانی به مردم ،پای کارآمدن تمام ظرفیت های نظام، ایجاد یاس و ناامیدی در دشمنان، نمایش اقتدار و شکوه نظام ،تقویت روحیه جهادی، حفظ انسجام و وحدت و امید و نشاط از جمله اهم اهداف این رزمایش به شمار می رود.

مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه طرح میز خدمت در طول سال ۶ الی ۷ بار در سراسر استان برگزار می‌شود، گفت: امسالب رزمایش میز خدمت همزمان با رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان استان، توسط بسیج کارمندان در سراسر استان برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.