تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۲ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۵:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعزام ۷۰ نفر به مناطق محروم سوادکوه شمالی در رزمایش خدمت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه شمالی گفت: بیش از 70 نفر در قالب حدود 7 گروه جهادی به سه روستای هدف این شهرستان در رزمایش خدمت اعزام می‌شوند.

به گزارش قائم آنلاین، محمدرضا خمیسه بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران سوادکوه و سوادکوه شمالی، با بیان اینکه امروز نه جنگ افزار، بلکه جنگ افکار داریم، سه عرصه جنگ دشمن در دنیای امروز را دنیای رسانه و تبلیغات، اقتصاد و مسائل اجتماعی عنوان کرد و افزود: دشمن با ابزار رسانه سعی در برجسته کردن فعالیت خود و ایجاد انحراف و ترس در افکار عمومی دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه شمالی در کنار دین اسلام و رهبری، دیگر رکن نظام را مردم دانست و بر مقبولیت مردمی تأکید کرد و گفت: اگر مردم همراه نظام و دولت باشند، علی‌رغم همه سختی‌ها موفقیت با ما خواهد بود.

وی سلاح کشور را مشت محکم مردم دانست و با اعلام اینکه ما با حضور مردم در عرصه‌ها نیازی به سلاح اتمی نداریم، خاطرنشان کرد: دشمن سعی در براندازی انقلاب و نظام دارد اما می‌داند با پشتوانه دینی و مردمی و رهبری در این راه موفق نخواهد بود.

خمیسه با بیان اینکه رزمایش خدمت از ۹ تا ۲۹ شهریور در شهرستان سوادکوه شمالی در حال برگزاری است، خدمت‌گزاری به مردم و ایجاد عدالت اجتماعی را یکی از راهبردهای اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و بسیج را در این راه میدان‌دار دانست و افزود: بیش از ۷۰ نفر در قالب حدود ۷ گروه جهادی به سه روستای هدف اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته اردوهای جهادی یک کار مقطعی بوده است، افزود: اما اکنون برای اثرگذاری و کیفیت بیشتر، این خدمت‌رسانی ۳ تا ۵ سال ادامه خواهد داشت و در این راستا با ادارات و نهادهای شهرستان هم افزایی صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه شمالی خدمت در حوزه‌های عمران، بهداشت و سلامت، کشاورزی و دامپروری، تولید و اشتغال، فرهنگ و اجتماع و ترویج سبک ایرانی-اسلامی را ازجمله برنامه‌های اردوهای جهادی برشمرد و گفت: موفقیت هر روستا، موفقیت شهرستان و به تبع آن موفقیت کشور است.

خمیسه از برگزاری رزمایش رزم گردان بیت المقدس از ۷ صبح جمعه ۲۳ شهریور ماه خبر داد و ماموریت این گردان را حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و آموزش لازم برای مقابله با تهدیدات امنیتی، بیوتروریسم و آمادگی دفاعی اعلام کرد.

وی ایجاد گشت محله محور، آموزش و ترویج برای رونق کشاورزی بومی، صندوق قرض‌الحسنه برای تولید و اشتغال خانگی، حضور داوطلبانه پزشکان و متخصصان در مناطق، شناسایی و مقابله با آسیب، شنیدن مطالبات مردم و پیگیری آن را از برکات بسیج اعلام کرد و افزود: گردشگری نیز با توجه به پتانسیل منطقه و امکان ایجاد اشتغال از مطالبات مردم بوده که نیازمند ساماندهی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.