تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۴:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مقدم: پیروزی مقابل ژاپن گام بلندی برای کسب مدال طلای این مسابقات است

مدیر فنی تیم ملی کبدی آقایان گفت: پیروزی مقابل ژاپن گام بلندی برای کسب مدال طلای این مسابقات است.

به گزارش قائم آنلاین، سعید مقدم، مدیر فنی تیم ملی کبدی آقایان بعد از اولین پیروزی ملی پوشان ایران مقابل ژاپن اظهار داشت: تبریک می گویم این برد شیرین را به همه مردم ایران. تیم ژاپن یک تیم با سابقه در کبدی است که در گروه ما قرار داشت که سابقه بردن ایران در سنوات گذشته دارد. خداروشکر با انجام یک بازی منطقی و آنالیزی که از قبل انجام داده بودیم توانستیم پیروز شویم. آن چیزی که مدنظر ما و سرمربی تیم ملی بود انجام شد و این پیروزی میتواند گام بلندی برای قهرمانی ایران در این دور از مسابقات باشد.

وی در ادامه افزود: این برد شیرین زنگ خطر خوبی برای حریفان قدرتمند ما در این مسابقات بود و خیلی امیدوار هستم که مردم ما بازی های بهتری نیز از تیم کبدی ببینند. ما فردا یک بازی خیلی حساس و میلیمتری مقابل پاکستان داریم. در تورنمنت آخری که در امارات برگزار شد توانستیم مقابل این تیم پیروز شویم اما بازی حساس خواهد بود و در صورت پیروزی میتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم. سطح تیم های دیگر در گروه پایین است و حریف جدی ما در این گروه تنها پاکستان است.

مدیر فنی تیم ملی کبدی درخصوص این بازی ها و اینکه کبدی میتواند با کسب مدال طلا شور و امید را به مردم هدیه بدهد خاطرنشان کرد: همه خواسته بچه های تیم ملی و کادر فنی و فدراسیون این است که دل مردم را شاد و خوشحال کنیم و ایجاد امید برای مردم یک نیاز است و حداقل کاری که ما میتوانیم بکنیم این است. از چند ماه گذشته که اردوهای ما شروع شد تنها هدف ما کسب مدال طلا بود و برای انجام این مهم دست به دست هم داده ایم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.