تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

ضرورت استفاده از خیران در ساخت مساجد بین راهی

مدیر ستاد اقامه نماز مازندران گفت: در صورتی که نیاز به ساخت مساجد بین راهی احساس شود باید از ظرفیت خیران استان در این زمینه بهره گرفت .

به گزارش قائم آنلاین، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی پیش از در آئین کلنگ‌زنی مسجد بین‌راهی شهید قربانی شهرستان ساری که با حضور فرماندار ساری، مسئولان شهرستانی و انتظامی در کمربندی امام روح‌الله (ره) ساری برگزار شد، اظهار کرد: در اسلام به نماز اهمیت فراوانی داده‌شده است و نیاز است که تسهیلاتی برای اقامه نماز در جامعه اسلامی در نظر گرفته شود.

وی با تأکید بر اینکه کسانی که اقدام به ساخت مساجد می‌کنند باید انگیزه الهی و رضایت خدا را در نظر بگیرند، تصریح کرد: ساخت مساجد بین‌راهی خدمتی به مسافران و رهگذران است تا بتوانند نماز خود را در زمان معین به‌جا آورند.

مدیر ستاد اقامه نماز مازندران افزود: در صورتی که نیاز به ساخت مساجد بین راهی احساس شود باید از ظرفیت خیران استان در این زمینه بهره گرفت .

ابراهیمی با بیان اینکه مسجد به‌عنوان یک سنگر محل پرورش جوانان انقلابی متعهد به اسلام و پایبند به ارزش‌ها است و چنین جوانانی هستند که می‌توانند در مقابل نقشه‌های دشمن ایستادگی کرده و از کشور دفاع کنند، گفت: کسی که برای رضای خدا مسجدی بنا کند، خداوند در بهشت خانه‌ای برای او مهیا می‌کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.