تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۹:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

توقف تور خانوادگی افیونی با ۳۲ کیلوگرم تریاک در مازندران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از توقیف یک تور خانوادگی حامل مواد مخدر و کشف 32 کیلو گرم تریاک در محور مواصلاتی میاندورود به بهشهر خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا ثقفی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در استان مازندران، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه‌جانبه، متهمان را که قصد حمل و جابجایی مواد مخدر با دو دستگاه خودروی ال ۹۰ و ام وی ام در قالب یک تور خانوادگی به استان مازندران را داشتند شناسایی کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های بهشهر و میاندورود خودروهای این باند سوداگر مرگ را حین تردد در محور مواصلاتی میاندورود به بهشهر متوقف کردند.

وی از دستگیری ۷ نفر از اعضای این باند در این عملیات خبر داد و گفت: در بازرسی‌های به عمل آمده از خودرو های این باند ۳۲ کیلو گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مواد مخدر مازندران خاطرنشان کرد: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه و… باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می‌شود.

ثقفی با بیان اینکه مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکر کردن را از دست می‌دهد و هرگز به هدف‌های بزرگ و اصلی خود نمی‌رسد، ادامه داد: مصرف‌کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می‌شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن سوداگران مرگ، افرادی سود جو و دوستانی دشمن صفت بوده‌اند.

وی از مردم خواست: برای مقابله با سوداگران مرگ و جنایتکارانی که برای سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه می‌شود، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.