تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۸ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

حضور وزیر ارشاد در منزل دبیر متوفی ایسنا

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در روز نکوداشت مقام «خبرنگار»، در منزل دبیر خبر درگذشته‌ی ایسنا حضور یافت.

به گزارش قائم آنلاین، سید عباس صالحی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ روز چهارشنبه (۱۷ مرداد ماه) با حضور در منزل زنده‌یاد «عیلرضا تلیانی» ـ دبیر درگذشته‌ی سرویس‌های «میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» و «دین و اندیشه» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ ضمن دیدار و گفت‌وگو با همسر، پدر و برادر آن مرحوم، یاد او را در روز نکوداشت مقام «خبرنگار» گرامی داشت.

در این دیدار صمیمانه، سید محمد طباطبایی ـ مدیر کل روابط عمومی معاونت فرهنگی و دستیار رسانه‌ای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ و علیرضا بهرامی ـ مدیر اداره اخبار فرهنگی هنری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ نیز حضور داشتند.

زنده‌یاد علیرضا تلیانی، از همکاران قدیمی و جوان ایسنا ۱۱ دی‌ ماه ۱۳۹۶ بر اثر ایست قلبی در خواب درگذشت. او متولد ۱۳۶۱/۱۱/۲۷ بود و از تاریخ ۱۳۸۳/۰۵/۰۱ به عنوان مترجم کار خبری خود را با ایسنا آغاز کرد و شروع دبیری خبر او به اول اسفندماه ۱۳۹۱ برمی‌گردد.

تلیانی در ادامه دبیری سرویس‌های «میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» و «دین و اندیشه» این خبرگزاری را بر عهده داشت. دبیری بخش ترجمه گروه فرهنگی هنری و مترجمی گروه‌های خبری ورزشی، فرهنگی هنری و جامعه اطلاعاتی خبرگزاری دانشجویان ایران نیز از سابقه فعالیت‌های خبری او در این مجموعه بوده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.