تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱:۳۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
درخواست نکونام از هواداران: پنجشنبه وطنی را پر کنید

رویارویی جذاب تیم‌های نکونام – نمازی

تقابل جواد نکونام با امید نمازی می‌تواند جذابیت خاص خود را در هفته نخست لیگ برتر داشته باشد.

به گزارش قائم آنلاین، در یکی از اولین مسابقات لیگ برتر هجدهم فردا تیم‌های نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند. مهم ترین تقابل این مسابقه بدون تردید رویارویی جواد نکونام و امید نمازی به عنوان سرمربیان دو تیم است.

نکونام و نمازی که هردو سابقه کار کردن طولانی با کارلوس کی‌روش با تیم ملی را دارند به نوعی زخم خورده های مربیگری در تیم ملی هستند و حالا تقابل شان می‌تواند جذابیت‌های خاصی داشته باشد.

نکونام بعد از سال‌ها حضور در تیم ملی به عنوان کاپیتان و رابطه خوبی که با کارلوس کی‌روش داشت، به نیمکت مربیگری تیم ملی رسید و مدتی به عنوان دستیار سرمربی پرتغالی کار کرد اما اختلاف‌هایی که میان او و کی‌روش پیش آمد باعث جدایی اش شد.

نمازی نیز قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ چند سال دستیار کی‌روش بود اما جدایی ناگهانی او و حضور در تیم ملی زنان آمریکا مشکلاتی را میان او و سرمربی تیم ملی ایجاد کرد و کار به جایی رسید که دو طرف مصاحبه‌های تندی نیز علیه یکدیگر انجام دادند.

از طرف دیگر نکونام و نمازی در دوران کاپیتانی سرمربی کنونی نساجی و مربیگری سرمربی فعلی ذوب‌آهن رابطه خوبی با هم داشتند و حالا دست تقدیر اینطور رقم خورده که دو مربی ناراحت از برخی رفتارهای سرمربی تیم ملی فوتبال فردا در هفته نخست لیگ برتر ایران رودرروی یکدیگر قرار بگیرند و برای موفقیت تیم شان بجنگند.

درخواست جواد نکونام و شاگردانش به هواداران پرشور نساجی

سرمربی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی که به خوبی می‌دانند حضور تماشاگران فهیم و پرشور می‌تواند وزنه سنگینی برای پیروزی تیم باشد از همه آنان خواستند تا به ورزشگاه بیایند و نساجی را تشویق کنند.

تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه فرداشب(پنج‌شنبه) میزبان تیم ذوب‌آهن است و در نخستین گام به مصاف این تیم اصفهانی می‌رود.

سرمربی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی که به خوبی می‌دانند حضور تماشاگران فهیم و پرشور می‌تواند وزنه سنگینی برای پیروزی تیم باشد از همه آنان خواستند تا به ورزشگاه بی‌آیند و نساجی را تشویق کنند.

در بخشی از این پیام آمده است: پنج‌شنبه شب نساجی مازندران در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر به میدان می‌رود و میزبان تیم ذوب‌آهن اصفهان است. از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه منتظر حضور گرم هواداران در ورزشگاه وطنی هستیم؛ ورزشگاهی که به خوبی می‌دانیم تمام رقبا از حضور در آن وحشت دارند.

فصل گذشته، هواداران با حمایت بی‌نظیر خود نقش پررنگی در صعود تیم به لیگ‌برتر داشتند و امسال نیز، اطمینان داریم با حضور پرشور خود، می‌توانند به تیم و ساق بازیکنان انرژی دهند.

پیش از شروع فصل، این قول را به هواداران فوق‌العاده و مثال زدنی مازندران و به ویژه مردم قائم‌شهر می‌دهیم که با تمام وجود در تک تک مسابقات برای خوشحالی آنها تلاش خواهیم کرد. حمایت شما همان چیزی است که به آن امید بسته‌ایم. امسال ثابت خواهیم کرد یک تیم نیستیم، بلکه یک استانیم و کنار هم دروازه‌های مهمی را فتح خواهیم کرد.

هواداران پرشور نساجی نیز بی‌صبرانه منتظرند تا فرداشب از راه برسد و جدال تیم محبوب خود در نخستین گام از لیگ‌برتر را ببینند و جهنم وطنی را به رخ اصفهانی‌ها نیز بکشند.

دیدار نساجی و ذوب‌آهن ساعت ۲۰:۴۵ فردا در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.