تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۳۴ ب.ظ
2 دیدگاه
سرمربی نساجی مازندران:

حق مردم مازندران تجهیز حداقل یک ورزشگاه برای لیگ برتر بود/مبارزه نابرابر نساجی مقابل تیم های لیگ برتر

سرمربی نساجی مازندران، گفت: قانون سازمان لیگ در مورد یارگیری اجحافی است در حق تیم های تازه صعود کرده و برای پیشرفت فوتبال کشور باید این قانون را تغییر دهند.

به گزارش قائم آنلاین، جوادنکونام در نشست خبری قبل بازی با تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که با یک ساعت تاخیر برگزارشد، اظهار کرد: خوشحالم یکبار دیگر در ورزشگاه شهید وطنی در خدمت هواداران این تیم هستم.

وی افزود: در اولین بازی خود با تیم ذوب آهنی بازی داریم که سال گذشته نایب قهرمان لیگ برتر شده و تیم اصلی خود را نیز حفظ کرده و کمترین تغییرات را در ترکیب خود داده است.

سرمربی نساجی مازندران، بیان کرد: یک مبارزه نابرابری در مقابل کلیه تیم های لیگ برتری داریم، آنهم بدلیل شرایط خاصی که در قانون یارگیری فدراسیون فوتبال است و اکنون با ذوب آهنی بازی داریم که ۲۰ بازیکن لیگ برتری دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: نساجی بازیکن ۸ بازیکن لیگ برتری دارد و ۱۱ بازیکن لیگ یک که بهترین های هر تیم در فصل گذشته بودند و این بدلیل ضعف قانونی است که باعث می شود تا تیم های تازه صعود کرده نتوانند بخوبی یارگیری کنند.

نکونام خاطرنشان کرد: به مسئولان سازمان لیگ اعلام کردیم تا این ضعف قانونی را اصلاح کنند تا شاهد صعود و سقوط آسانسورگونه تیم ها نباشیم و این اصلاح به پیشرفت فوتبال کشور کمک خواهد کرد و حق تیم های تازه صعود کرده نیز پایمال نمی شود.

وی به تعمییر و ساخت سکوی ورزشگاه شهید وطنی اشاره کرد و گفت: آیا واقعا مسئولان استان نباید حداقل یک ورزشگاه را برای بازی های لیگ برتر آماده می کردند؟ آیا مردم و هواداران فوتبال نباید در شهر و استان خود میزبانی کنند؟ نساجی مازندران نام تیم ماست و مشخص است که باید بازی های خانگی را در مازندران و شهر خود انجام دهیم.

سرمربی نساجی تصریح کرد: از زمان صعود ما به لیگ برتر تاکنون دست روی دست گذاشته شد و اکنون در ۴ روز آخر می خواهند تمام کارها را انجام دهند که امیدوارم بتوانند برای فردا بازی را آماده کنند که تنها تا امشب فرصت دارند تا این ورزشگاه را آماده کنند در غیراینصورت نماینده فدراسیون اجازه برکزاری بازی مقابل ذوب آهن را نخواهد داد.

جواد نکونام به برگزاری آیین تجلیل از برترین های فوتبال ایران اشاره کرد و افزود: چه افرادی که حایزه گرفتند و چه آنهایی که نگرفتند از نحوه برگزاری این مراسم ناراضی بودند و همان بهتر که بنده در این لیست نبودم چراکه من جایزه خود را از مردم مازندران و هواداران نساجی بعد از صعود به لیگ برتر گرفتم .

وی با اشاره به اینکه بازیکنان مدنظر خود را جذب کردیم، خاطرنشان کرد: با تلاش مدیرعامل و مالک باشگاه بازیکنان مدنظر جذب شدند مگر برخی از بازیکنان که علاقه ای به حضور در تیم نداشتند و حضور در نساجی برایشان سخن بود و اکنون شرایط تیم ما خوب است و آماده ی اولین بازی خود در لیگ برتر هستیم.

سرمربی نساجی مازندران در پایان بیان کرد: فردا نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم گام ها بزرگتری را در ادامه فصل برداریم و موفقیت های بیشتری را برای هواداران نساجی به ارمغان بیاوریم و امیدوارم بتوانیم بهترین بازی خود را مقابل ذوب آهن به نمایش بگذاریم.

2 دیدگاه

  1. درود بر مردم مازندران و قائم شهر
    واقعا لیاقت این مردم خیلی بیشتر از این حرفاست

دیدگاه خود را به ما بگویید.