تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۴:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تقدیر سردار اشتری از پلیس وظیفه‌شناس مازندرانی

فرمانده نیروی انتظامی به گزارش فارس درباره پلیس وظیفه‌شناس مازندرانی که به جای سارق مسلح توسط اشرار تحویل کلانتری شد و زمینه دستگیری یک باند اشرار را رقم زده بود، واکنش نشان داد.

به گزارش قائم آنلاین، ۲۲ خردادماه امسال گفت‌وگوی خبرنگار فارس در مازندران با ستوان‌ یکم علیرضا رضاییان پلیس وظیفه‌شناس مازندرانی که با قهرمانی و شجاعت بساط یک گروه اشرار را در بندرعباس در سال ۸۸ برچیده بود، منتشر کرد که سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشورمان به این گفت‌وگو واکنش نشان داد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با انتشار این گزارش در خبرگزاری فارس با عنوان پلیسی که به جای سارق مسلح تحویل کلانتری شد، پیگیر ماجرا از سوی همکاران خود در استان مازندران شد و طی تماس تلفنی به دستور وی معاون منابع و نیروی انسانی نیروی انتظامی ماموریت یافت تا در منزل این جانباز و پلیس شجاع مازندرانی حضور یابد و ضمن دلجویی از این پلیس وظیفه‌شناس و خانواده وی، به طور دقیق در جریان روند درمان و برطرف کردن مشکلات احتمالی ستوان‌یکم رضاییان برآیند.

همچنین در این دیدار لوح سپاس سردار اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران تقدیم ستوان‌یکم علیرضا رضاییان شد

متن این لوح به این شرح است؛

جانباز سرافراز ستوان‌یکم علیرضا رضاییان

فداکاری و جان‌فشانی شما پرچمداران طریق سعادت که از تمام آلام و آرزوهای دنیایی گذشته و برای دفاع از عزت و سربلندی میهن عزیز، اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تعالی اهداف سازمانی و برقراری نظم و امنیت و آرامش برای آحاد مردم به افتخار جانبازی نائل آمدید، نشانگر وفاداری به ایران، انقلاب و ولایتمداری شماست.

اینک؛ ضمن تقدیر از جنابعالی سلامتی و توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.

امیداست در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی در ترویج فرهنگ ایثار و شجاعت همواره موفق و موید باشد.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرتیپ پاسدار حسین اشتری

همچنین در این زمینه علیرضا رضاییان در گفت‌وگو با فارس ضمن تجلیل از فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دلیل توجه به نیروهای خدمتی اظهار کرد: آنچه انجام دادم وظیفه‌ام بوده است.

وی با بیان اینکه فرستاده سردار اشتری با حضور در منزلم از نزدیک در جریان روند درمانی من قرار گرفتند،گفت: مقرر شد فیلمی براساس سرگذشت من و آنچه در ماموریت سخت سه ساعته برایم اتفاق افتاد، ساخته شود.

معاون منابع انسانی نیروی فرماندهی انتظامی مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: درخواست رضاییان بازنشستگی بود که با توجه به سن پایین این موضوع را به‌صلاح نبود.

نوروزعلی شالیکار افزود: قرار شد رضاییان به‌صورت ستادی مشغول به فعالیت باشد البته کارهای استرس‌زا دور شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.