تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

برگزاری دومین فستیوال ورزش‌های بانوان در سیمرغ

رئیس اداره ورزش و جوانان سیمرغ گفت: دومین فستیوال ورزش‌های بانوان به مناسبت روز دختر، هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، سامان قربانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما، از رشد ۱۸۴٫۶۲ درصدی ورزش این شهرستان در سه‌ماهه اول سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته داد و اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان سیمرغ در مدت سه‌ماهه اول سال ۹۷ با ۴۰۷ ورزشکار سازمان‌یافته توانست جایگاه خوبی در استان به دست آورد.

وی افزود: تا به امروز که در اواسط تیرماه قرار داریم میزان ورزشکاران سازمان‌یافته شهرستان سیمرغ از ۲۰۰ هم گذر کرده که بیلان کاری بزرگی در سطح استان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سیمرغ با اشاره به اینکه متأسفانه این شهرستان از منابع مالی بسیار پایین برخوردار است اما ورزش دوستان و مسؤولان شهرستانی با تمام توان هم پا و همیار ما هستند، تصریح کرد: دومین فستیوال ورزش‌های بانوان روز یک‌شنبه ۲۴ تیرماه از ساعت هشت صبح در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این فستیوال به مناسبت روز دختر، هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

قربانیان بابیان اینکه تجربه برگزاری نخستین فستیوال ورزش بانوان را در اسفند سال گذشته داشته‌ایم، اظهار کرد: این فستیوال در رشته‌های طناب‌کشی، دارت، والیبال، هندبال، کاراته، دفاع شخصی و ژیمناستیک برگزار می‌شود.

وی افزود: در این فستیوال ورزشی که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، معاونت امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و مسؤولان شهرستانی برگزار می‌شود از تمام مربیان حوزه بانوان و همکاران خانم اداره ورزش و جوانان شهرستان تجلیل به عمل می‌آید.

رئیس اداره ورزش و جوانان سیمرغ با اشاره به اینکه در سطح شهرستان سیمرغ چهار سالن ورزشی و دو زمین فوتبال روباز دولتی داریم، تصریح کرد: تنها یک سالن ورزشی نیمه‌کاره روستای رکن‌کلا در سطح شهرستان داریم که با پیگیری‌های انجام‌شده مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان در اختیار پیمانکار این پروژه قرارگرفته که تا دو ماه دیگر این پروژه به مرحله افتتاح می‌رسد.

وی ادامه داد: مبالغ خوبی برای زمین فوتبال شهید صمصام طور و ورزشگاه پنج‌هزارنفری شهدای سیمرغ در نظر گرفته‌شده است.

قربانیان بابیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه ورزش کشتی شهرستان برداشته‌شده است، اظهار کرد: یک‌تخته تشک کشتی از محل نمایندگان به خانه کشتی شهرستان هدیه شده است و اقدامات نهایی بهسازی خانه کشتی شهرستان در حال انجام است.

وی افزود: بودجه‌هایی هم برای احداث سالن رختکن و سرویس بهداشتی زمین‌های ورزشی روستاها که سند آن به نام اداره ورزش و جوانان بوده در نظر گرفته‌شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سیمرغ با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۷ هیأت ورزشی فعال در سطح شهرستان داریم، گفت: بسیاری از این هیأت‌ها موفق به کسب جایگاه خوبی در سطح کشور و استان شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.