تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ تیر ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

دیدار عمار حکیم و هادی العامری

رئیس جریان حکمت ملی از دولت عراق خواست، اجرای خواسته‌های قانونی تظاهرکنندگان در استان بصره و چند استان دیگر را تسریع بخشد.

به گزارش قائم آنلاین، هادی العامری، رئیس ائتلاف الفتح عراق با حضور در دفتر جریان حکمت ملی عراق، با سید عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

سید عمار حکیم در این دیدار از دولت عراق خواست تا در اجرای خواسته‌های قانونی تظاهرکنندگان در استان بصره و چند استان دیگر که خواهان بهبود وضعیت خدمات رسانی و اشتغال زایی و از بین بردن فساد هستند، تسریع بخشد.

وی بر ایستادگی خود در کنار تظاهرکنندگان و همبستگی با خواسته‌های آنها تأکید و خاطرنشان کرد: تظاهرات‌هایی که استانهای عراق شاهد آنها هستند، باعث می شود که تشکیل دولت خدمت‌رسان در رأس اولویت‌ها قرار بگیرد و گروه‌های سیاسی نیز مسئولیت تسریع در تشکیل دولت را عهده‌دار شوند.

سید عمار حکیم همچنین خواهان ادامه گفت‌وگوها برای دستیابی به ائتلاف‌های مطلوب و ارجحیت دادن به منافع عمومی بر منافع شخصی شد.

بر اساس گزارش دفتر رسانه‌ای جریان حکمت ملی عراق، در این دیدار همچنین تحولات اوضاع سیاسی و امنیتی در عراق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.