تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ تیر ۹۷.::. ساعت : ۵:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

ولنگاری و اباگری به جایی نمی‌رسد

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه باید رفتار و منش حضرت معصومه(س) را حفظ کنیم، گفت: ولنگاری و اباگری به جایی نمی‌رسد.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله نورالله طبرسی در سخنرانی خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز مازندران با بیان اینکه تقوا در میان ما کم شده است، اظهار کرد: با خدا دوست و رابطه پیدا کنید و همیشه به تقوای فردی، اجتماعی، سیاسی و اخلاقی تاکید می‌شود.

وی افزود: تمام کارهای خداوند از روی مصالح است و خداوند پیش‌بینی کرده است و حالت اختیار به همه اشیایی که لازم بود داده است.

امام جمعه ساری با بیان اینکه قیوم به معنای پاینده نگاه‌دارنده همه موجودات است، گفت: خداوند برای تمامی کارهای خود دلیل دارد.

این مسؤول با اشاره به اینکه مسئله بی‌حجابی و بدحجابی سیاسی شده است، اظهار کرد: پدیده حجاب فقط مسئله دینی نیست بلکه عدم رعایت آن آسیب اجتماعی محسوب می‌شود.

طبرسی افزود: وقتی بی‌حجابی بیاید بی‌تفاوتی، تنبلی و بی‌عقیدگی می‌آید و دشمنان می‌خواهند فرهنگ ما را خراب و بی‌عقیده کنند تا عقیده جوانان روز به روز تنزل پیدا کند.

وی با بیان اینکه تمام وصیت شهدا حفظ حجاب خواهران و مادران است، اظهار کرد: دختران، مادران و زنان ما باید حجاب را رعایت کنند، بی‌حجابی به جایی نمی‌رسد و ما باید در قیامت جواب شهدا را بدهیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: روز میلاد حضرت معصومه(س) روز دختر یعنی حفظ حجاب و عفاف است و باید رفتار و منش حضرت معصومه(س) را حفظ کنیم و ولنگاری و اباگری به جایی نمی‌رسد.

این مسؤول ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر در میان مسؤولان و مردم کمرنگ شده و رسانه‌های جمعی باید نقش‌آفرینی کنند.

طبرسی با اشاره به نزدیکی ایام حج اظهار کرد: فرد حاجی از الان باید خود را حاجی بداند چون الگوی جامعه می‌شود و باید مال خود را پاک کند.

وی به سفر علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل به مسکو و پکن و ابلاغ پیام رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور اشاره کرد، گفت: این سفرها شکست و تودهنی برای ترامپ است و ایران یک کشور انقلابی در جهان و منطقه است.

نمایند ولی فقیه در مازندران با اشاره به شرایط اقتصادی و بازار سکه و ارز اظهار کرد: مردم از این وضعیت ناراحت هستند اما مایوس نیستند و خودشان را گم نکرده‌اند.

طبرسی به آتش‌سوزی مسجد جامع ساری اشاره کرد و گفت: سوختن این مسجد برای ما فاجعه و بلا بود و باید این مسجد به کمک مردم ساخته شود و مردم بسیجی وار مجددا و بهتر از اول این مسجد را بسازند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.