تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ تیر ۹۷.::. ساعت : ۳:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

دولت در امور کشور تدبیر کند/ منتظر پیگیری قضایی تخلف مالی در شهرداری ساری هستیم

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تخلف حدود 300 میلیارد تومانی در یکی از سازمان‌های وابسته به شهرداری ساری گفت: همه منتظرند تا صلابت دستگاه قضایی را در این رابطه ببینند و سرپوش گذاشتن روی این مسائل آسیب زدن به مردم و جامعه است.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان با بیان اینکه سفر دکتر ولایتی از سوی رهبری به روسیه نقطه عطفی و چرخش صحیح در مدیریت اجرایی کشور بود، اظهار کرد: وی حامل پیام مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور بود  که این امر حاکی از آن است که دستگاه اجرایی ما هماهنگ و هم‌سو با رهنمون‌های رهبری فرامین را اجرا می‌کند.

وی افزود: بعضی از قلم به‌دستان و روزنامه‌نگاران ممکن است بگویند که ما شعار دادیم نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی و روسیه هم مانند سایر کشورهای اروپایی است ولی باید گفت مگر وقتی با غربی‌ها مذاکره داشتیم غربی شدیم که حالا با مذاکره با شرقی‌ها شرقی شویم.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: رآکتورهای هسته‌ای  در بوشهر که قرار بود توسط آلمانی‌ها ساخته و تحویل داده شود نیمه‌کاره رها شد و روس‌ها آن را به اتمام رساندند.

معلمی با بیان اینکه دشمنان امیدوار بودند که با خارج شدن آمریکا از برجام و تحریم‌ها، اقتصاد ایران فلج شود، اظهار کرد: با ابتکار مقام معظم رهبری، روسیه هم در کنار جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرد و در برابر توطئه آمریکایی‌ها به ایران کمک می‌کند.

وی ادامه داد: معاون رئیس‌جمهور در جایی اعلام کرد هنوز در دستگاه‌های حکومتی و بین مسؤولان کشور، درک مناسبی نسبت به شرایط پیش رو نداریم که باید در جواب گفت دولت تدبیر و امید باید تدبیر می‌کرد و اگر این مسؤولان درک مناسب یا توانایی ندارند چرا کنار گذاشته نمی‌شوند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: دولت پنج سال فرصت را به امید برجام گذراندند و باید یک تدبیر برای روز مبادا یعنی روزی که طرف‌های قرارداد به تعهدات خود پایبند نبودند می‌اندیشید.

معلمی افزود: اروپایی‌ها مثل آمریکایی‌ها چیزهایی که از ما خواستند را صریح و شفاف در قرارداد ذکر کردند ولی چیزهایی که به ما وعده دادند کلی‌گویی و مبهم بیان کردند.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها باید با حسن عمل رضایت مردم را جلب کنند، اظهار کرد: دشمن درصدد است تا ناامیدی را در جامعه رشد دهد.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر ادامه داد: خبر اعتراضات ریز و درشت در کشور آزاردهنده است و وظیفه دستگاه قضایی در این قضیه سنگین است و گاهی اعلام می‌شود در دستگاه، اداره یا شهرداری افرادی دستگیر شدند ولی باید دید نتیجه چه شده است چرا که جامعه انتظار دارد بداند که چه حکمی صادر شده است.

معلمی در ادامه به خبر تخلف مالی حدود ۳۰۰ میلیارد تومانی یکی از سازمان‌های تابعه شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: برای شهر این‌چنینی این رقم بالا است و همه منتظرند تا صلابت دستگاه قضایی را در این رابطه ببینند و سرپوش گذاشتن روی این مسائل آسیب زدن به مردم و جامعه است.

وی در پایان با اشاره به آتش‌سوزی مسجد جامع ساری گفت: مسجدجامع در مازندران قدمت زیادی داشت و متأسفانه بخشی از آن شب گذشته در آتش سوخت و عجیب است مسجد به این بزرگی مراقبت و محافظت یا دستگاه‌های اطفاء حریق نداشت./فارس

دیدگاه خود را به ما بگویید.