تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ تیر ۹۷.::. ساعت : ۴:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

دستگیری ۵۰ نفر از عاملان ایجاد ناامنی در قائم شهر

فرمانده انتظامی قائم شهر از دستگیری ۵۰ نفر از عاملان ایجاد ناامنی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سرهنگ محمدولی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح ۵۰ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ مرادی، گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان یک کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر و مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر، از توقیف ۹ دستگاه خودرو و ۱ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرا این طرح خبر داد و افزود: کشف یک دستگاه خودروی مسروقه، ۴ دستگاه ضبط خودرو، یک دستگاه کارواش دستی و ۸۰ متر کابل برق سرقتی از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

وی با اشاره به پلمب ۳ واحد صنفی متخلف در این شهرستان، گفت: در این عملیات ۵ هزار نخ سیگار قاچاق، ۱۴۲۰ عدد لوازم آرایشی، ۸ توپ پارچه و ۴۱۵ قلم مواد دخانی و پروتئینی قاچاق از این واحد‌های صنفی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.