تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ تیر ۹۷.::. ساعت : ۷:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

ترس از کارشکنی و لغو همایش دلیل انتخاب حسینیه شهید همت بود

دبیر اجرایی همایش دختران انقلاب با اشاره به لغو چند برنامه و سابقه کارشکنی دقیقه نودی برخی سازمان‌ها در برگزاری برنامه‌های فرهنگی این قرارگاه مردمی، گفت: متأسفانه با در نظر گرفتن این کارشکنی‌ها از آنجا که برگزاری همایش دختران انقلاب برای ما بسیار مهم بود ناچار شدیم حسینیه شهید همت را انتخاب کنیم که ظرفیت حضور 3 هزار نفر را دارد.

به گزارش قائم آنلاین، بهاره جنگ‌روی مسئول قرارگاه مردمی آمرین به معروف صراط و دبیر اجرایی همایش دختران انقلاب در گفت‌وگو با اشاره به لغو چند برنامه و سابقه کارشکنی دقیقه نودی برخی سازمان‌ها در برگزاری برنامه‌های فرهنگی این قرارگاه مردمی، اظهار کرد: متأسفانه با در نظر گرفتن این کارشکنی‌ها از آنجا که برگزاری همایش دختران انقلاب برای ما بسیار مهم بود ناچار شدیم حسینیه شهید همت را انتخاب کنیم که ظرفیت حضور ۳ هزار نفر را دارد.

وی افزود: حدود چند هزار نفر از علاقه مندان به شرکت در همایش دختران انقلاب درخیابان ماندند و نتوانستند وارد حسینیه شوند، ما شرمنده آنها هستیم اما واقعا ترس از لغو برنامه ما را ناچار به برگزاری آن در حسینیه شهید همت کرد.

دبیر اجرایی همایش دختران انقلاب ادامه داد: برخی تلاش کردند چند روز پیش از همایش با زیر سوال بردن مجوز قرارگاه و شایعه پراکنی در مورد همایش، مهمانان ما را برای حضور، دلسرد کنند اما خوشبختانه موفق نشدند و این همایش با قوت و باکیفیت مناسب برگزار شد.

جنگ‌روی با اشاره به حضور خواهر و خواهرزاده مسیح علینژاد در همایش دختران انقلاب گفت: بعد از انتشار فیلمی از رقص یک دختر در مقابل مسجد آن هم شب شهادت امام صادق(ع) در صفحه مسیح علی‌نژاد، تحمل خانواده ولایی علی‌نژاد تمام شد، در این همایش شرکت کردند و از علاقه و ایمان خود به انقلاب و آرمان‌های آن سخن گفتند، صحبت‌های خانم مینا علی‌نژاد بسیار انقلابی و زیبا بود و بازخورد خوبی داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.