تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۱ تیر ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۲۸ ق.ظ
فاقددیدگاه
تودیع و معارفه

تغییر مدیریت در پایگاه خبری تحلیلی قائم‌آنلاین

امیر اسدی که بیش از ۳ سال بعنوان مدیر پایگاه خبری تحلیلی قائم‌آنلاین را عهده‌دار بود، سرانجام به مأموریت خود در این عرصه پرحاشیه خاتمه داد.

به گزارش قائم آنلاین، اسدی طی حکمی بعنوان مدیر مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی در استان مازندران منصوب شد و به جای ایشان حسین قاسمی بعنوان مدیریت پایگاه خبری قائم‌آنلاین انتخاب و معرفی شد.

عصر امروز طی مراسمی در دفتر پایگاه خبری قائم‌آنلاین مراسم تودیع و معارفه برگزار شد و امیر اسدی در این مراسم اظهار کرد: از همکاران ساعی و پرتلاشم که در این مدت با بنده همکاری داشتند و برای بهبود وضعیت شهرستان و اطلاع رسانی موضوعات مختلف شهرستانی تلاش کردند سپاسگزارم و دست این بزرگواران را می‌بوسم.

وی با اشاره به این که عرصه خبر بسیار پرحاشیه و دشوار است، افزود: در این مدت تمام تلاش خود را بکار بردم تا انصاف و حقانیت را در خبرها و گزارشات اولویت قرار دهم و زبان گویای مردم عزیز شهرم باشم که امیدوارم توانسته باشم رضایت مردم را کسب کنم.

اسدی خاطرنشان کرد: در این سال ها برخی از مدیران ادارات و دستگاه‌ها نقد شدند و مشکلات مردم به زبان تحریر درآمد که تنها دلیل آن اطلاع رسانی مشکلات شهروندان قائم‎شهر بوده است و اکنون که از این جایگاه رفته‎ام امیدوارم مسئولان کمی نقدپذیری خود را بیشتر کنند و مسائل کاری و رابطه‌های دوستانه را جدا از هم بدانند.

وی با اشاره به عدم نقد پذیری برخی از مدیران شهرستان قائم‌شهر، بیان کرد: متاسفانه افرادی که نقد می‎شدند با پیشنهادات مختلف و یا اختلال در کارهای دیگر بدنبال سنگ اندازی و سکوت بنده بودند که با کمک خداوند متعال و همچنین حمایت اطرافیان جلوی این کار را گرفتم.

اسدی در پایان ضمن تبریک به قاسمی مدیر جدید پایگاه خبری قائم آنلاین، گفت: قائم‎شهر شهر کوچکی است و کار کردن با نگاه انتقادی و بیان مشکلات از زبان مردم برای فردی که اهل این شهر است بسیار سخت و دشوار است که الحمدالله آقای قاسمی از این قائده مستثنی است و با فراق بال بهتری می‎تواند اینکار را انجام دهد و امیدورام بنده هم در جایگاه جدید کاری بتوانم برای مردم شهر و استانم مثمر ثمر باشم.

حسین قاسمی مدیریت جدید پایگاه خبری تحلیلی قائم‎آنلاین نیز در سخنی کوتاه، اظهار کرد: قائم‎شهر یکی از شهرستان های پرجمعیت و پرتراکم مازندران است که حواشی خبری بسیار زیادی دارد و ضمن خداقوت به برادر ارزشمندم آقای اسدی و آرزوی توفیق در جایگاه جدید امیدوارم با پشتکار و همکاری همکاران عزیز این مجموعه بتوانیم کار را ادامه دهیم و خدمتی اندک به شهروندان قائم‎شهری داشته باشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.