تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷.::. ساعت : ۷:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشف زمین‌خواری ۱۶ میلیاردی در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از رفع تصرف و آزاد سازی22 هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی به ارزش 16 میلیارد و175 میلیون ریال طی سه ماهه ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با بلاغ، به تشریح اقدامات و فعالیت های پلیس مازندران در راستای برخورد و مقابله با پدیده زمین خواری و رفع تصرف اراضی ملی و جنگلی در سطح استان طی سه ماهه ابتدای سال جاری پرداخت.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به همکاری و تعامل پلیس با دستگاه قضائی و دستگاه های اجرایی و امنیتی استان در راستای مقابله جدی با پدیده زمین خواری در سطح استان از کشف زمین خواری ها در سطح استان و رفع تصرف و آزاد سازی بیش از ۲۲ هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی استان خبر داد .

میرفیضی ارزش ریالی کشفیات را ۱۶ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این ارتباط ۱۱ متهم به زمین خواری شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی مازندران حفظ بیت المال و اراضی ملی و جنگلی را که به عنوان سرمایه ملی است، وظیفه همگانی دانست و گفت: پلیس با هرگونه تصرف و تجاوز به اراضی ملی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.