تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷.::. ساعت : ۷:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اجرای ۵۰۰ ميليون تومان پروژه عمرانی در ناحيه صنعتی گلوگاه

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اجرای 3 پروژه عمرانی با هزينه 500 ميليون تومان در ناحيه صنعتی گلوگاه خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، کارگروه رفع موانع تولید استان بعد از ظهر امروز با حضور گل‌چوب مدیرکل امور اقتصادی استانداری، موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، محمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، محمودی مدیرکل تأمین اجتماعی، حمزه‌ای مدیرکل امور مالیاتی، تباکی فرماندار گلوگاه، مدیران بانک‌های عامل و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد و موانع و مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی گلوگاه، در حوزه‌های مالیات، بیمه و بانك بررسی شد.

سید مصطفی موسوی در ابتدای سخنانش  از اجرای ۳ پروژه عمرانی با هزینه ۵۰۰ میلیون تومان در ناحیه صنعتی گلوگاه خبر داد.

وی افزود: ناحیه صنعتی گلوگاه موقعیت استراتژیک دارد که با راه‌اندازی خط ریلی می‌تواند در حمل و نقل مواد اولیه و تجارت، نقش سازنده‌ای داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به بیکاری جوانان در منطقه گلوگاه بیان کرد: این ناحیه صنعتی با دارا بودن ۱۲ واحد تولیدی فعال و نیمه فعال، نقش تعیین کننده‌ای در تولید، صنعت و اشتغال منطقه دارد.

موسوی با بیان اینکه رسالت اصلی این شرکت، تأمین زیرساخت مناسب برای تولید است؛ خاطرنشان کرد: طی دو سال گذشته پروژه‌های بزرگ اجرای شبکه فیبر نوری و شبکه روشنایی معابر با هزینه بالغ بر ۲۲۰ میلیون تومان انجام شد.

موسوی افزود: در حال حاضر نیز پروژه شبکه فاضلاب ناحیه صنعتی گلوگاه با اعتبار ۳۲۰ میلیون تومان در حال انجام است.

وی بیان کرد: برخی از واحدهای تولیدی مستقر در این ناحیه صنعتی، در سطح استان و کشور می‌توانند به عنوان یک نماد تولیدی فعالیت کنند و هم اکنون نیز برخی از محصولات این واحدهای تولیدی به خارج از کشور صادر می‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، تاکنون محصولات شرکت ساوالان واحد صنعتی این شهرستان، به کشورهای قطر و روسیه صادرات داشته است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.