تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تیر ۹۷.::. ساعت : ۸:۳۸ ق.ظ
فاقددیدگاه
رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر:

هواداران نساجی صبور باشند/ورزشگاه شهید وطنی باید در شأن باشگاه و مردم آماده شود

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر گفت: انجام کار باکیفیت مدنظر ماست و اگر زمانی این پروژه به یکی دو بازی نخست هم نرسید، هواداران باید صبوری به خرج دهند تا زمینی در خور مردم و باشگاه آماده کنیم که سالیان سال به یادگار بماند.

به گزارش قائم آنلاین به نقل از فارس، فرشید قدیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با وجود همه سختی‌ها و مشکلات، کار در قائم‌شهر لذت‌بخش است، اظهار کرد: تعامل مسؤولان شهری با اداره ورزش و جوانان بالاست و این یک نکته مثبت است.

وی افزود: وضعیت ورزشی حال حاضر شهرستان را مدیون بزرگان و پیشکسوتانی هستیم که روزگاری جوان بودند و برای این شهر و کشور افتخارآفرینی کردند و یکی از برنامه‌هایم در آینده، سرکشی دوره‌ای به پیشکسوتانی است که کمتر مورد توجه قرار گرفتند و همین امر انگیزه‌ای می‌شود تا جوانان روحیه بهتری دریافت کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر تصریح کرد: توجه به ورزش بانوان که در بسیاری از رشته‌ها در کشور حرف برای گفتن دارد و سرآمد است و هیأت‌های ورزشی از دیگر برنامه‌های بنده در این سمت خواهد بود.

قدیمی در ادامه به روند بازسازی ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر اشاره کرد و گفت: از دو ماه قبل بازسازی و مرمت این ورزشگاه قدیمی آغاز شد و تا به امروز بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بقیه آن در حال انجام است.

وی ادامه داد: نماینده فدراسیون و AFC هفته گذشته بازدیدی از روند بازسازی ورزشگاه داشت و از پیشرفت این پروژه در این بازه زمانی بسیار متعجب شد و از مسؤولان شهری و استانی تشکر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر تصریح کرد: جایگاه خبرنگاران در سکوی ضلع‌شمالی، صدا و سیما در طبقه بالای جایگاه ویژه تعبیه و همچنین برج‌های نوری ساخته شده و طی چند روز آینده برای نصب آماده است.

قدیمی افزود: در حدود ۸۵ درصد از لوله‌گذاری برای کابل‌کشی انجام شده و فقط ضلع شرقی آن مانده است که طی دو سه روز آینده به اتمام می‌رسد.

وی با بیان اینکه همه سعی و توان ما این است که ورزشگاه را به نخستین بازی تیم فوتبال نساجی برسانیم، اظهار کرد: انجام کار باکیفیت مدنظر ماست و اگر زمانی این پروژه به یکی دو بازی نخست هم نرسید، هواداران باید صبوری به خرج دهند تا زمینی در خور مردم و باشگاه آماده کنیم که سالیان سال به یادگار بماند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر در پایان به هواداران تیم نساجی مژده داد که سعی می‌کند تا پایان عمر مدیریتی خود در قائم‌شهر، زمینه را برای احداث استادیومی در شأن مردم  و با ظرفیت بالای ۲۰هزار نفر در زمینی که مشخص شده آماده کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.