تاریخ انتشار :جمعه ۸ تیر ۹۷.::. ساعت : ۴:۴۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
امام جمعه قائم‌شهر:

دولت به یک خانه تکانی جدی نیاز دارد

امام جمعه قائم‌شهر گفت: برای ایجاد امیدواری بهتر است یک خانه تکانی در دولت صورت بگیرد و خود رئیس‌جمهور می‌تواند کاری کند تا مردم به آینده اُمیدوارتر باشند و با مفاسد اقتصادی برخورد داشته باشند.

به گزارش قائم آنلاین به نقل از بلاغ، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با بیان اینکه دشمن همواره در حال نفوذ و آسیب‌زدن به کشور است، اظهار کرد: وقتی آمریکا از برجام خارج شد توقعش این بود که مذاکره جدید با شرایط جدید ایجاد کنند ولی دیدند که ملت و دولت ایران تحت حمایت امامت و ولایت با صلابت مقام معظم رهبری استوار ایستادند.

وی افزود: وقتی دشمن ایستادگی ملت را دید شروع به آسیب‌زدن توسط عناصر نفوذی خود زد غافل از اینکه امت با چشم بصیرت ایستادگی می‌کند و ریشه‌های دشمن را می‌شناسد و در این شرایط وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهد.

امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: مقام معظم رهبری در جمع رؤسای دستگاه‌های قضا فرمودند که مفسدان اقتصادی در مقابله با دین خدا هستند و دستگاه قضا نباید کوتاه بیاید و برای برخورد با آنان باید مؤثر ورود کنند.

معلمی با بیان اینکه حکم قصاص فردی که چندماه پیش در میدان پاسداران تهران سه تن از افراد نیروی انتظامی را به شهادت رساند توسط دستگاه قضا صادر شد و حامیان حقوق بشر آمریکایی دستگاه قضا را ظالم و آن قاتل را مظلوم می‌نامند، اظهار کرد: آمریکا تروریست‌ها را می‌سازد و پرورش می‌دهد ولی داعیه حقوق بشری دارد.

وی ادامه داد: بعد از رسیدگی به پرونده‌های سنگین اقتصادی دولتی و غیردولتی باید رسانه‌ای شود و نتایج به اطلاع مردم برسد چراکه آنها منتظرند تا عملکرد دستگاه قضا را ببینند.

امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: رئیس‌جمهور در همایش قوه قضاییه اعلام کرد که هرکسی اُمید مردم را بشکند در مسیر دشمن قرار گرفته است ولی باید در پاسخ گفت آیا دستگاه‌هایی که به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند و خلاف آن تحقق پیدا می‌کند مردم را ناامید نمی‌کند؟

معلمی با بیان اینکه افزایش قیمت‌ها سبب شد بعضی از داروها کمیاب شود و این در حالی است که رئیس‌جمهور اعلام می‌کند مردم نباید در بحث دارو و غذا مشکلی داشته باشند، اظهار کرد: در شرایطی که همه جا بر استفاده و حمایت از کالای ایرانی تبلیغ می‌شود رئیس‌جمهور با لباس ورزشی غیر ایرانی ظاهر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای ایجاد امیدواری بهتر است یک خانه تکانی در دولت صورت بگیرد، گفت: خود رئیس‌جمهور می‌تواند کاری کند تا مردم به آینده اُمیدوارتر باشند و با مفاسد اقتصادی و مفسدان برخورد داشته باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.