تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ تیر ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۵ ق.ظ
2 دیدگاه

معاون وزیر صنعت: رسانه‌ها درباره گرانی چرت‌ و پرت نگویند!

معاون وزیر صنعت در واکنش به این سؤال که «مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید؟» گفت: «رسانه‌ها این‌قدر چرت‌وپرت نگویند تا ما حرفمان را بزنیم»!

به گزارش قائم آنلاین، حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه همایش گرامیداشت روز ملی اصناف در پاسخ به این سؤال خبرنگار تسنیم که «مردم این روزها از شما با عنوان مرد شماره یک تنظیم بازار کشور خیلی انتظار دارند، چه‌کارهایی را برای پاسخگویی به این انتظارات در دستور کار دارید؟»، اظهار کرد: «من از رسانه‌ها انتظار دارم که این‌قدر چرت‌وپرت به مردم نگویند تا ما حرف‌هایمان را بزنیم». وی افزود: «من قصدی برای صحبت در این شرایط نداشتم».

معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اینکه «مردم از شما به‌عنوان مسئول انتظار تنظیم بازار را دارند؟» با خنده گفت: «چه انتظاری دارند؟».

سینکی در پاسخ به اینکه «برای تنظیم بازار چه اقداماتی را در دستور کار دارید؟»، گفت: «من به شما نباید جواب بدهم».

وی هنگامی که با این جواب خبرنگار مواجه شد که رسانه‌ها نماینده مردم هستند و مردم انتظار پاسخگویی مسئولان را دارند، گفت: «شما خبرنگار هستید و نماینده مردم نیستید»!

بنابر این گزارش، وزیر صنعت، معدن و تجارت چندی پیش در ابلاغی تمام اختیارات خود را در کارگروه تنظیم بازار به سینکی واگذار کرده است.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در همایش گرامیداشت روز ملی اصناف در جمع نمایندگان اصناف کشور، گرانی‌های اخیر را ناشی از ضعف رسانه‌ها و عدم ایفای نقش درست اصناف به مسئولیت حرفه‌ای خود دانست.

سینکی در پاسخ به این سؤال خود خطاب به نمایندگان اصناف حاضر در این همایش اظهار کرد: ضعف رسانه‌ها و عدم اطلاع‌رسانی دقیق آنها جای خود، اما با وجود کاهش ارز ۴ هزار و ۸۵۰ تومانی به ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی شاهد گرانی در بازار بودیم که مفهوم اقتصادی این موضوع آن است که اصناف به درستی ایفای نقش نکرده‌اند و نتوانسته‌اند از ظرفیت‌های حرفه‌ای خود به درستی استفاده کنند.

2 دیدگاه

  1. چرا انکار میکنن گرونی رو دلیلشو بگن خب مردم هم بدونن..

  2. چرت و پرت…. فکرکنم شما اینجا زندگی نمیکنید و قیمت ها دستتون نیست

دیدگاه خود را به ما بگویید.