تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ تیر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۰۵ ق.ظ
2 دیدگاه

انصاری‌فرد: بازی با پرتغال حساس‌ترین مسابقه تاریخ فوتبال ایران است

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ضمن حساس خواندن بازی ایران با پرتغال از انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی برای صعود به دور بعدی جام جهانی خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم ملی ایران در حاشیه تمرین دیروز (شنبه) تیم ملی در کمپ لوکوموتیو در مسکو، گفت: شرایط ما خیلی خوب است، همه آماده بازی با پرتغال هستیم و بی‌صبرانه منتظر هستیم تا این بازی شروع شود تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. انتظارات از تیم ملی بالا رفته است و همه منتظر هستند که یک اتفاق بزرگ در ورزش و فوتبال ایران بیفتد. او ادامه داد: همه خوشحال هستند که ما عملکرد خوبی داشتیم اما خود بازیکنان خیلی خوشحال نیستند چرا که می‌توانستیم برابر اسپانیا حداقل یک امتیاز بگیریم. بازی با پرتغال حساس‌ترین بازی تاریخ فوتبال ایران است. مطمئن باشید با تمام قوا برابر این تیم بازی می‌کنیم و بیشتر از توانمان در بازی با پرتغال انرژی می‌گذاریم تا ان‌شاءالله جشن صعود بگیریم.

انصاری‌فرد در مورد شوتی که به سمت دروازه اسپانیا زد هم گفت: من خودم فکر کردم که توپ گل شده است و می‌خواستم خوشحالی کنم ولی قسمت نشد.
او شناخت کی‌روش از تیم ملی پرتغال را تاثیرگذار دانست و گفت: ما پرتغال را آنالیز می‌کنیم و امیدوارم دوشنبه همه با هم خوشحال باشیم و جشن صعود بگیریم. انصاری‌فرد در پایان در مورد قدرت رونالدو هم تصریح کرد: همه در مورد رونالدو صحبت می‌کنند اما تیم پرتغال فقط رونالدو نیست. ما باید در کل بازی تمرکزمان را روی تیم پرتغال بگذاریم تا موفق شویم.

2 دیدگاه

  1. باربری گفت:

    به امیدخدا بازی خیلی خوبی از خودشون نمایش بدن و پیروز مسابقه باشند

  2. حیف که نتونستن پیروز مسابقه بشن ولی گرفتن پنالتی رونالدو خیلی شیرین بود

دیدگاه خود را به ما بگویید.