تاریخ انتشار :جمعه ۱ تیر ۹۷.::. ساعت : ۹:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تفکر ترامپ صلح جهانی را به خطر می‌اندازد

امام جمعه ساری با بیان اینکه ترامپ همه جا رفت و هیچ جا رفتارش ثابت نماند و همانطور که با کره شمالی رفتار کرد با ما هم می‌خواهد رفتار کند اما کور خواند، گفت: ترامپ در لبنان، عراق، یمن، سوریه شکست خورد و دیگر تفکرش ارزشی ندارد.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله نوراله طبرسی در خطبه نماز جمعه این هفته مرکز مازندران به دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: نمایندگان رهنمودها را فراموش نکنند و فرصت مغتنمی که برای نماینگان ایجاد شده است را مورد غفلت قرار ندهند تا فرصت‌سوزی شود چرا که مسؤولان در قبال دنیا و مشکلات معیشتی مردم مسؤول هستند.

وی خواستار توجه به آموزه‌های دینی برای مدیریت مصرف آب شد و گفت: باید بحران و کمبود آب را جدی بگیریم.

امام جمعه ساری با عنوان اینکه کمبود آب در مازندران نیز جدی است از مردم خواست تا به هشدارهای مسئولان برای مدیریت مصرف منابع آبی و انرژی توجه داشته باشند.

طبرسی به آسیب‌های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و از فضای مجاز به‌عنوان قتلگاه جوانان و تفکر آنان یادکرد و گفت: باید به هشدارها در این زمینه توجه اساسی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار نمایندگان وظایف آنان را در قانون‌گذاری، رفع مشکلات مردم، تاثیرناپذیری از دیدگاه‌های غربی، پرهیز از اشرافی‌گری هشدار دادند، اظهار کرد: تذکر مقام معظم رهبری به نمایندگان این بود اکثر کشورها زیر معاهده FITF رفتند و ما نباید چنین کاری کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: تن دادن به این معاهده یعنی نباید سلاح جنگی داشته باشیم و همه چیز را از ما می‌گیرند.

امام جمعه مرکز مازندران درباره نامه‌ای برای مذاکره با آمریکا گفت: متاسفانه ۱۰۰ نفر شبه روشنفکر نامه می‌نویسند که با آمریکا در مذاکره همکاری کنیم و این حرف آنها مشخص نیست با چه هدفی مطرح شده است؛ شاید به دنبال خوش خدمتی با آمریکا هستند اما باید بدانند این تفکر تاریک به درد ملت ایران نمی‌خورد.

طبرسی با بیان اینکه ترامپ همه جا رفت و هیچ جا رفتارش ثابت نماند و همانطور که با کره شمالی رفتار کرد با ما هم می‌خواهد رفتار کند اما کور خواند، ادامه داد: ترامپ در لبنان، عراق، یمن، سوریه شکست خورد و دیگر تفکرش ارزشی ندارد.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته قوه قضاییه و هجمه‌ها درباره این نهاد گفت: مردم نباید زیربار شایعه‌ها بروند چرا که عده‌ای خواهان خراب کردن قوه قضاییه و مجریه هستند اما مردم باید قوه قضاییه را تقویت و حمایت کنند چرا که این نهاد به دنبال منافع مردم است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.