تاریخ انتشار :یکشنبه ۶ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تونیوتی: ایران یکی از بهترین تیم های جهان است

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: ایران حتماً می تواند به فینال برسد، چون یکی از بهترین تیم های جهان است.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بنژامین تونیوتی پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش برابر ایران در هفته اول لیگ ملت های جهان اظهار داشت: در بازی اول خیلی خوب بازی کردیم. ما تنها ۵ دقیقه فراموش کردیم که چگونه باید بازی کنیم و تیم ایران به خوبی از این فرصت استفاده کرد و ست دوم را به سود خود تمام کرد. در این سطح همیشه باید عالی بازی کنیم. وقتی ست دوم را باختیم ممکن بود بازی را از دست بدهیم، اما خیلی زود به شرایط ایده آل برگشتیم.وی ادامه داد: من نمی دانم تیم مان چگونه خودش را آماده کرده است، چون من خودم ۳ روز پیش به جمع سایر بازیکنان اضافه شدم. در مجموع خیلی خوب بازی کردیم و همین که می توانیم به پیروزی برسیم عالی است. نباید حریفان را دست کم بگیریم، چون ممکن است بازنده شویم. اینکه می دانیم در فینال حضور داریم خیلی خوب است و نباید کم کاری کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه خاطرنشان کرد: سرویس های خیلی خوبی زدیم و می دانم که ایران بهترین نمایش خود را نداشت. آنها قطعاً روز به روز بهتر می شوند، چون پتانسیل بالایی دارند. ایران حتماً می تواند به مرحله فینال برسد، چون یکی از بهترین تیم های جهان است. آنها برای رسیدن به فینال باید به شرایط همیشگی خود بازگردند.

پاسور تیم ملی فرانسه درمورد بازیکنان ایران گفت: به نظر من سعید معروف بازیکن خیلی خوبی است. ضمن اینکه عبادی پور هم بازیکن خوبی است. من بازی های او را در لهستان دیده ام و شک ندارم که برابر فرانسه نتوانست تمام توانایی خودش را به نمایش بگذارد، چون من پیش از این دیده ام که او چقدر قدرتمند است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.