تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه
کاپیتان سابق تیم ملی برنامه‌هایش را ارائه کرد

توافق رسمی نکونام با نساجی برای لیگ هجدهم/امیری: بازیکن میلیاردی نمی‌گیریم

جواد نکونام به عنوان سرمربی در لیگ برتر هجدهم هدایت نساجی مازندران را برعهده می‌گیرد.

به گزارش قائم آنلاین، نساجی تیم محبوب مازندران که طرفداران زیادی هم دارد، بعد از سال ها جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورده و حالا مدیران این باشگاه در صدد هستند تا تیم خوبی را برای لیگ هجدهم ببندند و روانه مسابقات کنند.

در این راستا مدیران باشگاه نساجی در اولین گام با جواد نکونام سرمربی موفق و جوان خود برای فصل آینده لیگ برتر هم به توافق رسیدند. نکونام که نیم فصل سال گذشته در لیگ یک قراردادی ۱٫۵ ساله با نساجی امضا کرده بود، باید با مدیران باشگاه شمالی بر سر مسائل مالی به توافق می رسید که بر این اساس دیروز با مدیران باشگاه پای میز مذاکره نشست.

علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی با تایید این خبر گفت: «آقای نکونام با ما قرارداد داشتند و نیازی به تمدید قرارداد نبود. فقط باید توافق مالی صورت می گرفت که این اتفاق هم رخ داد. نکونام با وجود پیشنهادهای مالی بالایی که از چند تیم دیگر داشت، به خاطر هواداران نساجی رقم بسیار پایین تری از ما درخواست کرد و به توافق رسیدیم که جای تشکر دارد.  بتوانیم روزهای خوبی را برای هواداران نساجی رقم بزنیم.»

نساجی بعد از سال ها انتظار با هدایت جواد نکونام به لیگ برتر صعود کرده و هواداران شمالی این تیم بسیار امیدوارند تا تیم شان بتواند نتایج خوبی را در لیگ هجدهم به دست آورد. بی تردید با حضور این تیم محبوب و پرطرفدار جذابیت های لیگ آینده نیز بیشتر خواهد شد.

نکونام پیشنهاد مالی بالاتر از نساجی داشت

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران درباره توافق با جواد نکونام، برنامه های باشگاه نساجی برای لیگ هجدهم، نقل و انتقالات و برخی موضوعات دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید: روز گذشته با جواد نکونام جلسه ای را برگزار کردیم. آقای نکونام با ما قرارداد داشتند و نیازی به تمدید قرارداد نبود. فقط باید توافق مالی صورت می گرفت که این اتفاق هم رخ داد.به گزارش ورزش سه،نکونام با وجود پیشنهادهای مالی بالایی که از چند تیم دیگر داشت، به خاطر هواداران نساجی رقم بسیار پایین تری از ما درخواست کرد و به توافق رسیدیم که جای تشکر دارد. بتوانیم روزهای خوبی را برای هواداران نساجی رقم بزنیم. توافق با نکونام اولین گام برای شروع کار نساجی بود که خوشبختانه انجام شد.

با یک ورزشگاه خوب در تهران قرارداد می بندیم

دیروز به اتفاق نکونام چند زمین تمرین را در تهران دیدیم و شرایط آنها را بررسی کردیم. طی روزهای آینده با یکی از ورزشگاه های تهران قرارداد می بندیم تا یک زمین تمرین خوب در تهران داشته باشیم و در اختیار باشگاه باشد. البته ما مثل سال گذشته چند روز قبل از بازی ها به قائمشهر می رویم و بازی هایمان قطعا در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می شود.

ورزشگاه تا اول مرداد آماده می شود

از استاندار مازندران و معاون عمرانی تشکر می کنم که دستور بازسازی ورزشگاه وطنی قائمشهر را دادند. انتظار ما این است که روند بازسازی ورزشگاه به اول مرداد ختم شود و از اول لیگ ورزشگاه آماده میزبانی از تیم ما در لیگ برتر باشد. روند آماده سازی ورزشگاه تند پیش برود؛ چراکه نساجی سرمایه اصلی مردم قائمشهر است و ما به حمایت هواداران خونگرم خود در وطنی نیاز داریم.

فقط در قائمشهر میزبانی می کنیم

ما اعلام کرده ایم که بازی های خانگی مان را فقط در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می کنیم و با توجه به اینکه زمان کافی وجود دارد، مشکلی نیست. ما حتی به این که ورزشگاه قائمشهر آماده نشود فکر هم نمی کنیم و با حمایت های استاندار ورزشگاه به لیگ برتر می رسد.

کار جذب بازیکن را آغاز کرده ایم. نقل و انتقالات از ۲۳ خرداد آغاز می شود اما چون قراردادهای داخلی معتبر است کارمان را شروع کردیم. طبق قوانین نقل و انتقالات ما ۷ بازیکن لیگ برتری می توانیم جذب کنیم که بر این اساس از امروز مذاکرات خود با برخی بازیکنان را شروع می کنیم و منجر به عقد قرارداد می شود.

بازیکنان میلیاردی نمی‌گیریم

نساجی در فصل آینده به دنبال آن است تا تیمی در شان مردم خوب قائمشهر ببندد و راهی لیگ برتر شود. البته مبالغ بسیاری از بازیکنان بالا است و ما نیز بودجه معقول و منطقی داریم . به همین خاطر بنا نداریم بازیکنان میلیاردی جذب کنیم اما بازیکنان خوب دیگری هستند که قیمت های معقولی دارند و می توانیم آنها را به خدمت بگیریم. ضمن اینکه حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی نیز انگیزه ای برای برخی بازیکنان ایجاد می کند که همکاری داشته باشند. انشاءالله بتوانیم با برنامه ها و حمایت های آقای صنیعی فر مالک باشگاه تیم خوبی ببندیم و حضوری پرقدرت در لیگ برتر داشته باشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.