تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۱۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

بیات: چرا کریمی در مرحله اول کشتی نگرفت؟

کشتی‌گیر وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: چرا علیرضا کریمی در مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی نگرفت و به یک باره نامش به نفرات مرحله نهایی وزن 92 کیلو اضافه شد؟

به گزارش قائم آنلاین،رضا بیات ، درباره ناکامی‌اش در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: متأسفانه در مرحله اول در یک مسابقه نزدیک با نتیجه ۴ بر ۴ در نیمه‌نهایی مغلوب ابراهیمی شدم، اما در حالی‌که فاصله زیادی نداشتیم گفتند ابراهیمی به دلیل اختلاف فاحش با حریفان از مرحله نهایی معاف است. در حالی‌که محبی را هم ۲ بر ۲ شکست داده بود.

وی افزود: در فاصله کوتاهی من مجبور شدم مجدداً کشتی بگیریم. از طرفی در حالی که قرار بود مرحله نهایی بین من، محبی، هدایتی و ابراهیمی برگزار شود، اما نام کریمی هم در حالی‌که مجوز حضور در ۸۶ کیلوگرم را داشت به وزن ما اضافه شد. از طرفی قرار بود مسابقات با حضور ما ۴ نفر به صورت دوره‌ای برگزار شود، اما در حالی‌که کریمی در مرحله اول کشتی نگرفته بود نامش اضافه شد و مسابقات را به صورت دوره‌ای برگزار کردند. اما چرا کریمی در مرحله اول کشتی نگرفت؟

بیات تصریح کرد: اگر سطح کشتی کریمی بالاتر از ماست باید مرحله اول هم کشتی می‌گرفت. در حالی‌که دیدارم با کریمی هم ۳ بر صفر شد و یک امتیاز فنی هم به او ندادم و با ۲ اخطار و یک امتیاز که به خاطر بیرون رفتن پایم از تشک دادند که اعتراض نکردم و بازنده شدم.

وی خاطر نشان کرد: در آن مسابقه هم در حالی‌که در تایم دوم کریمی را دنبال می‌کردم، اما داور هیچ اخطاری به حریفم نداد؛ وقتی سؤال کردم داور گفت رئیس تشک موافقت نمی‌کند. در طول تمام مسابقه کریمی فرار می‌کرد، اما داوران توجهی نداشتند. حتی من را به اردو هم دعوت نکردند و امسال باید بروم خانه تا ببینم چه می‌شود اما دست از تلاش برنمی‌دارم.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.