تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۰۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

اسامی ۱۰۰ مدیر ارشد دوتابعیتی به دادستانی ارسال شد

نایب‌رئیس‌ کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از مدیران دوتابعیتی از ارسال نام ۱۰۰ مدیر دوتابعیتی تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در مسائل کشور به دادستانی خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین،حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نایب‌ رئیس ‌کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از مدیران دوتابعیتی در گفت‌وگو با تسنیم از ارسال اسامی ۱۰۰ مدیر دوتابعیتی به دادستانی‌کل کشور خبر داد و گفت: اسامی ۱۰۰ مدیر دوتابعیتی که در ذیل گزارش تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی نیز ذکر شده، جهت بررسی‌ها و تصمیم‌گیری‌های لازم در قالب گزارشی به دادستان‌ کل کشور تقدیم شده است.

وی اسامی یکصد مدیر دوتابعیتی را که اسامی‌شان تقدیم دادستان‌کل کشور شده است شامل مدیران در حوزه تصمیم‌‌گیری و تصمیم‌‌سازی دانست و اظهار داشت: گزارش تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شده و در نوبت رسیدگی و قرائت در صحن پارلمان قرار دارد.
نایب‌رئیس ‌کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی همچنین تصریح کرد: از هیئت‌ رئیسه مجلس نیز درخواست داریم که با توجه به اهمیت موضوع مدیران دوتابعیتی و نقش آنها در ارکان تصمیم‌‌سازی و تصمیم‌‌گیری کشور، قرائت این گزارش را در خارج از نوبت در اولویت قرار دهد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.