تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۳:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

خط ۵متروی تهران تعطیل شد

از ساعاتی پیش خط 5 مترو تهران که از کرج به سمت تهران، مسافران را جابجا می‌کند، تعطیل شده است و مسافران بر روی ریل‌ قطار ازدحام کردند.

به گزارش قائم آنلاین،قطار سریع‌السیر متروی خط ۵ که از کرج به سمت تهران در حرکت بود، ساعتی پیش در ایستگاه چیتگر متوقف شده است.

درهای قطار را باز کردند و بدون اینکه اطلاع‌رسانی به مردم صورت گیرد، مسافران یک ساعت بلاتکلیف ماندند.

در ساعت اولیه مردم طی تماس با خبرگزاری فارس اعلام کردند که مترو هیچ پاسخی نمی‌دهد و حتی از بلندگوی مترو هم اعلام نمی‌کنند که دلیل این توقف طولانی چیست.

یکی دیگر از مسافران مترو گفت: مدت‌هاست که معطل هستیم؛ ازدحام جمعیت زیاد است و واقعا وضعیت نابسامان شده است.

به گزارش فارس و به گفته مسافران بعد از یک ساعت از طریق بلندگو اعلام شد که مسافران بلیط‌‌های خود را پس بگیرند و با اتوبوس‌های بیرون ایستگاه به سمت صادقیه بروند اما به دلیل ازدحام مسافر، امکان پس گرفتن بلیط وجود ندارد؛ ضمن اینکه اتوبوس به اندازه کافی نیست.

اما به روایت مسافران، قطار دیگری در بین ورزشگاه آزادی و ارم سبز روی ریل متوقف شده است که مسافران از قطار پیاده شده و بر روی ریل‌های قطار در حال حرکت به سمت اکباتان هستند.

به گزارش شاهدان عینی، در ساعت ۶:۳۰ امروز قطاری در ایستگاه مترو اتمسفر دچار نقص فنی شد و مسافرانش را پیاده کرد؛ بعد از حدود ۵۰ دقیقه، قطار دیگری که مسافر نیز داشته است، تعدادی از مسافران قطار قبلی را سوار می‌کند.

اما چند ایستگاه بعد، این قطار نیز دچار نقص فنی شده و از حرکت می‌ایستد؛ مسافران عصبانی به نشانه اعتراض به بازکردن درهای قطار مترو و قرار گرفتن روی ریل‌ها پرداختند.

شنیده می‌شود که این مسافران عصبانی، ریل بند یا تراورس را روی ریل‌ها گذاشته‌اند و امکان حرکت هیچ قطاری وجود ندارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.