تاریخ انتشار :شنبه ۱ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

تنها زنوزی می‌تواند تراکتورسازی را نجات دهد

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: تنها فردی که می‌تواند تیم تراکتورسازی را نجات دهد زنوزی است.

به گزارش قائم آنلاین،  نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با اشاره به اینکه تراکتورسازی تبریز سرمایه مردم ولایی آذربایجان و مناطق ترک‌نشین مطیع رهبری در لیگ برتر فوتبال ایران است، اظهار کرد: زنوزی از بهترین گزینه‌ها برای تصدی مدیریت این باشگاه است.

وی با بیان اینکه زنوزی امتحان خود در مالکیت باشگاه گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر را پس داده، افزود: باید با توجه به سابقه ایشان تعللی نکرد و از این سرمایه تمام‌نشدنی به نفع فوتبال آذربایجان استفاده کرد و در کمترین زمان ممکن این باشگاه را بیش از سال‌ها انتظار به آرامش رساند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: من از نزدیک شاهد فعالیت‌ها و دلسوزی ایشان برای فوتبال آذربایجان بوده‌ام، به همین سبب معتقدم باید از ظرفیت بومی زنوزی استفاده شود.

قاضی‌پور عنوان کرد: امیدواریم با کسب نتایج رضایت‌بخش برای این تیم، در تجمع ۱۰۰ هزار نفری مردم آذربایجان در ورزشگاه، فریاد «لبیک یا خامنه‌ای»، «لبیک یا حسین(ع)» را محکم‌تر از همیشه بشنویم.

وی بیان کرد: احدی از شیرمردان ولایتمدار آذربایجان که می‌تواند تیم تراکتورسازی تبریز را با همکاری حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نجات دهد، یکی زنوزی است.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.