تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

غیبت معنادار وزیر بهداشت در جلسات هیئت دولت

وزیر بهداشت مدتی است که در جلسات هیئت دولت شرکت نمی‌کند؛ اخباری مبنی بر استعفای وی از مقام وزارت در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش قائم آنلاین، در فضای مجازی اخبار مختلفی مبنی بر استعفا و حضور نیافتن سیدحسن قاضی‎زاده هاشمی در جلسات دولت منتشر شد، اما این موضوع بلافاصله از سوی برخی منابع رسمی تکذیب گردید.

با این وجود بر اساس آنچه خبرگزاری‌های دولتی دانشجویان ایران و جمهوری اسلامی از جلسات هیئت دولت از ابتدای سال ۹۷ منتشر کرده‌اند، نشان می‌دهد که در تمامی این جلسات سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور غیبت داشته است.
بر اساس این گزارش، هیئت دولت در روزهای ۸، ۱۵ و ۲۲ فروردین تشکیل جلسه داده و در تصاویری که خبرگزاری‌های دولتی ایسنا و ایرنا از داخل جلسه هیئت دولت منتشر کرده‌اند، واضح است که سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در این جلسات حضور نداشته است.
قاضی‌زاده هاشمی حتی در جلسه شورای عالی ‌اشتغال کار نیز غیبت داشته است. البته در اولین دیدار سال جاری دولتی‌ها با هم که تحت عنوان دیدار نوروزی با رئیس‌جمهور اخبار آن توسط رسانه‌ها و دولت نیز منتشر شد، وزیر بهداشت کابینه در آن جلسه نیز غیبت داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.