تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
یادداشت

صف طولانی مسئولان حامی تیم فوتبال نساجی برای عکس گرفتن

این روزها تیم فوتبال نساجی مازندران که امید شهر خسته است همه را یکدل کرده و در کنار هم قرار داده تا برای موفقیت این تیم تلاش کنند.

به گزارش قائم آنلاین، این روزها تیم فوتبال نساجی مازندران که امید شهر خسته است همه را یکدل کرده و در کنار هم قرار داده تا برای موفقیت این تیم تلاش کنند.

امید شهر خسته، که این روزها قائم شهر را امیدوار کرده و بازیکنان و کادر فنی، با غیرت مثال زدنی خود، بدنبال کسب پیروزی در رقابت های پیش رو هستند.

قائم شهر نوستالژی هایش را یکی پس از دیگری با بی ملایمتی و سوءمدیریت مسئولان خود از دست داد، اما حالا تیم فوتبال نساجی با قدمت طولانی، تنها امید مردم قائم شهر و علاقه مندان به این تیم است.

گاها قبل از رسیدن به ایستگاه آخر لیگ آزادگان، فصل برای نساجی تمام می شد اما در این فصل نساجی شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد که این شانس، حال و هوای خاصی به قائم شهر داده و همه ی مردم، اعم از پیر و جوان، زن و مرد، همه چشم انتظار بازی های غیرتمندانه تیم فوتبال نساجی هستند.

نساجی هرچه به روزهای پایانی فصل نزدیک شد اطرافش از مسئولان پُرتر شد، مسئولانی که کمر به نابودی کارخانه نساجی بستند و شهر را به بیراهه بردند و ناامیدی را به شهر اوردند، اکنون خود را پشت موفقیت های اخیر تیم نساجی مازندران پنهان کرده اند و با حضور در ورزشگاه و در جمع هواداران، میخواهند اینگونه تداعی کنند که نساجی برای ما ارزشمند است!

اما مسئولان گرامی باید بدانند که مردم آگاه هستند و میدانند و عملکرد واقعی آنان را میبینند

آقایان مسئول!
شمایی که در طول فصل حتی به اندازه تهیه یک جوراب برای تیم فوتبال نساجی زحمت نکشیدید و هویت شهر یعنی کارخانه های نساجی را یکی پس از دیگری به تاراج بردید، جای بسی تعجب است که اکنون خود را بعنوان حامی تیم معرفی می‌کنید!

تیم فوتبال نساجی مازندران چند سالی هست که عملکرد خوبی دارد و جزو شانس های صعود به لیگ برتر است و در بازی های اخر این چنین تعداد مسئولان به اصطلاح حامی کنارش زیاد می شوند، اما بعد از پایان فصل دیگر کسی تیم نساجی را یادش نیست، چون عکس هایشان را گرفته‌اند و فعلا نیازی به تیم نساجی ندارند تا پایان فصل بعد که باید دید این تیم شانس صعود دارد یا خیر!

مسئول عزیز!
تیم نساجی نیاز به مانکن ندارد که کنارش بایستی و عکس هایت را بگیری و حنجره ات را برای روزهای پایان فصل خرج کنی، فوتبال است و داستان های متعدد تیم داری، تیم نساجی نیاز به حامی در طول فصل دارد، بازیکنان باغیرت یک فصل زحمت می کشند نه ۴ بازی آخر فصل!

امروز تصاویر زیادی از حمایت مسئولان متعدد قائم شهر را دیدم که خود را حامی میدانستند و حتی برای دیدن بازی تا مسجد سلیمان رفتند البته با هواپیما که امیدوارم با هزینه شخصی رفته باشند نه پول مردم

و در آخر امیدواریم که تیم محبوب نساجی به لیگ برتر صعود کند اما اگر نتوانست، باید دید بازهم این عزیزان مسئول که خود را هوادار نساجی میدانند، برای بستن یک تیم قوی جهت صعود به لیگ برتر، کنار این تیم هستند یا نه، مثل گذشتگان کنار می‌کشند تا هفته های اخر لیگ بعد، اگر شانس صعود داشت دوباره بیایند و خودی نشان دهند!

به قلم امیر اسدی خبرنگار

دیدگاه خود را به ما بگویید.