تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

شبکه ورزش، برترین شبکه تخصصی از نگاه مخاطبان

شبکه‌ ورزش سیما در آخرین ارزیابی آرای جشنواره مردمی نوروزی صداوسیما با کسب بیش از یک میلیون و 400 هزار رای عنوان برترین شبکه تخصصی تلویزیون در ایام نوروز را از نگاه مخاطبان به خود اختصاص داد.

به گزارش قائم آنلاین، اولین جشنواره مردمی نوروزی صداوسیما این هفته در حالی به کار خود پایان داد که شرکت بیش از ۱۹ میلیون مخاطب در این جشنواره آمار قابل توجهی بود که ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مخاطبان در ارزیابی از برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی را تأیید می‌کند.

صدا و سیما در ایام نوروز با تدارک برنامه‌ای با عنوان «سین سیما» که از شبکه سه پخش شد و از طریق زیرنویس در شبکه‌های مختلف تلویزیون، این نظرسنجی را برای ارزیابی عملکرد شبکه‌ها در تولیدات نوروزی آغاز کرد و مخاطبان نظرات خود را از طریق شبکه پیامکی و اپلیکیشن سروش ارائه کردند.

بر اساس آخرین نتایج به‌دست آمده از این نظرسنجی عمومی که در ایام نوروز برگزار شد، شبکه ورزش سیما با کسب ۱۴۳۱۴۷۰ رأی، شبکه قرآن سیما با کسب ۶۲۴۴۱۱ رأی، شبکه امید با ۲۹۲۸۰۲ رأی، شبکه آموزش با ۲۴۷۴۶۸ رأی، شبکه چهار سیما با کسب ۲۳۵۰۳۱ رأی، شبکه سلامت سیما با کسب ۱۸۷۱۱۴ رأی، شبکه پویا با ۱۶۲۹۱۷ رأی و شبکه مستند نیز با کسب ۴۸۴۹۸ رأی از سوی مخاطبان، به‌عنوان برترین شبکه‌های تخصصی تلویزیون انتخاب شدند.

گفتنی است درنخستین جشنواره مردمی نوروزی صداوسیما شبکه‌های امید و قرآن سیما با ۷ نامزد، شبکه آموزش با ۶ نامزد، شبکه‌های ورزش و سلامت سیما با ۴ نامزد، شبکه پویا با ۳ نامزد و شبکه مستند نیز با یک نامزد حضور داشتند که در این میان شبکه ورزش سیما به عنوان برترین شبکه تخصصی تلویزیون توانست ضمن جلب نظر مخاطبان بیش‌ترین آرای مردمی را کسب کند و شبکه‌های قرآن، امید و آموزش به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار گیرند.

مخاطبان توانستند آرای خود را به برنامه‌های نوروزی، سریال‌های نوروزی، برنامه‌های ترکیبی، بازیگران و مجریان مورد نظر، از طریق اپلیکیشن پیام‌رسان سروش و کد دستوری #۹۷*۱۶۲* به «سین سیما» ارسال کنند.

قرار است همزمان با اعیاد شعبانیه، در برنامه مناسبتی  ویژه این ایام مراسم قرعه‌کشی برای انتخاب نفرات مخاطبان و اهدای جوایز به آنان برگزار شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.