تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

تکذیب شایعه خرید چمن مصنوعی از چین برای زمین‌های ورزشی شیراز

شایعه خرید چمن مصنوعی از چین برای چمن کردن زمین‌های ورزشی در شیراز تکذیب شد.

به گزارش قائم آنلاین، چندی پیش در فضای مجازی شایعه شده بود که قرار است ۵۶۰ زمین ورزشی توسط اداره کل آموزش‌ و پرورش فارس با چمن‌های خریداری‌ شده از کشور چین، چمن مصنوعی شود که خبرنگار ما در راستای حمایت از کالای ایرانی و شعار سال ۹۷، پیگیر این موضوع شد.

در همین رابطه مدیرکل تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش فارس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: اداره کل آموزش‌وپرورش فارس متولی نصب ۱۰ زمین چمن مصنوعی بود که تمام این چمن‌ها از شرکت‌های داخلی خریداری شد.

عباس حاجی‌زاده همچنین با بیان اینکه متولی نصب چمن‌های مصنوعی دیگر در استان فارس اداره کل ورزش و جوانان است، خاطرنشان کرد: تا آنجا که بنده اطلاع دارم در شهرستان‌های لامرد و مهر قرار است ۱۷ چمن نصب شود اما اینکه از کجا چمنش خریداری‌شده اطلاعی ندارم.

برای اطلاع دقیق از این موضوع به سراغ حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس رفتیم که وی نیز در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: در طرح اداره کل ورزش و جوانان قرار بوده که ۳۰۰ زمین در سراسر فارس چمن مصنوعی شود که ۱۰۰ زمین آن تاکنون چمن شده و مابقی نیز در نوبت است.

 کامیاب نیز با تکذیب شایعه خرید چمن مصنوعی از کشور چین اظهار داشت: در راستای حمایت از کالای ایرانی و فرمایشات مقام معظم رهبری برای تمامی زمین‌های باقی‌مانده نیز از تولیدات داخلی استفاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: به‌غیراز چمن مصنوعی بیشتر ملزومات ورزشی مانند تاتامی نیز از داخل خریداری خواهد شد و هیچ‌گونه برنامه‌ای برای خرید خارجی نخواهیم داشت.

یادآور می‌شود چندی پیش در فضای مجازی شایعه شده بود که قرار است ۵۶۰ زمین ورزشی توسط اداره کل آموزش‌وپرورش فارس با چمن‌های خریداری‌شده از کشور چین، چمن مصنوعی شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.