تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۶ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۸:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

«مصادره» به مرز ۱۱ میلیارد رسید

هفته گذشته فروش فیلم کمدی «مصادره» پایین‌تر از فیلم‌های اجتماعی اکران شده در سالن‌های سینما بود و رقابت «به وقت شام» و فیلم «مصادره» نزدیک‌تر شد.

به گزارش قائم آنلاین، در هفته گذشته اقبال مخاطب به فیلم کمدی «مصادره» به مراتب کم شد. این فیلم براساس فروش هفتگی در رتبه سوم جدول قرار گرفت و فیلم «لاتاری» از «مصادره» پیشی گرفت.

علی سرتیپی مدیر عامل دفتر پخش فیلمیران درباره فیلم «به وقت شام» گفت: خوشبختانه اقبال مخاطب نسبت به این فیلم در هفته گذشته به مراتب بیشتر شد و هم اینک رتبه دوم جدول فروش را از آن خود کرده است. این فیلم به فروش ۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافت.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «خرگیوش» گفت: فروش فیلم هم‌اینک به رقم ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که اقبال مخاطب نسبت به هفته‌های قبل بهتر بود.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «فراری» گفت: اکران مردمی این فیلم به روند فروش آن کمک کرد و هم‌اینک فروش فیلم در شهرستان به رقم ۱۰۰ میلیون تومان و در تهران به فروش ۳۱۰ میلیون تومان دست یافته است و درکل فروش فیلم به رقم ۴۱۰ میلیون تومان رسید.

غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش «فیلشاه» گفت: فیلم هم‌اینک به فروش ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان رسید و ۹۰ سالن سینما در اختیار دارد.

بنابراین گزارش دفتر پخش سیمای مهر و سبحان گستر فروش فیلم‌های خود را اعلام نکردند. اما براساس سیستم مکانیزه فروش فیلم «لاتاری» به رقم ۷ میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان و «لونه زنبور» به فروش ۵ میلیارد و ۵۷۳ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان رسید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.