تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۲:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

یک‌طرفه شدن چالوس و هراز از ساعت ۱۷ امروز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: محور کرج - چالوس و هراز از ساعت 17 به سمت تهران یک‌طرفه خواهد شد و این محدودیت تردد تا ساعت 24 به قوت خود باقی است.

به گزارش قائم آنلاین،  سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو در خصوص آخرین وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر در شمال به جنوب محور هراز، کرج – چالوس و تهران – قم در دو محور ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تدابیر پلیس راهور برای تسهیل در تردد شهروندان در جاده‌های بین‌شهری اشاره و تصریح کرد: از ساعت ۱۴ امروز تردد وسایل نقلیه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع شده و در ادامه از ساعت ۱۷ جاده چالوس از مرزن‌آباد به سمت تهران یک‌طرفه خواهد شد.

وی ادامه داد: در محور هراز نیز تردد وسایل نقلیه در محدوده رودهن از ساعت ۱۵ ممنوع شده و در ادامه محور هراز در محدوده آب‌اسک به تهران از ساعت ۱۷ یک‌طرفه خواهد شد.

سرهنگ رحمانی تأکید کرد: یک‌طرفه شدن محور چالوس به هراز از ساعت ۲۴ امروز ادامه دارد.

این مقام ارشد راهور ناجا از بارش باران در اغلب محورهای آذربایجان شرقی، مرکزی، خراسان رضوی و خراسان شمالی خبر داد و گفت: در محور هراز در شرق استان تهران نیز بارش باران جریان دارد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.