تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۸:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

اعزام زائران کاروان‌های سازمان حج به کاظمین پس از ۳ روز توقف از سر گرفته شد

یکی از مدیران سازمان حج ایران در عراق از اعزام مجدد زائران کاروان‌های سازمان حج به کاظمین پس از ۳ روز به دلیل ازدحام مردم به مناسبت شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، مرتضی نصراللهی مدیر ستاد عملیات شمسا در عراق از برقراری مجدد اعزام زائران کشورمان به شهر مقدس کاظمین پس از ۳ روز توقف در روند اعزام خبر داد.

وی با بیان اینکه اعزام کاروان‌های زیارتی به کاظمین از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ فروردین ماه به مدت ۳ روز متوقف شده بود و از امروز ۲۴ فروردین دوباره از سر گرفته شد، گفت: به علت حضور خیل عظیم عاشقان اهل بیت(ع) در کاظمین، امکان اسکان زائران کشورمان در این شهر مقدس فراهم نبود.

مدیر ستاد عملیات شمسا در عراق خاطرنشان کرد: اعزام زائران به کاظمین با توجه به ایام شهادت امام هفتم شیعیان و به دلیل شلوغی و ازدحام زائران در کاظمین هر سال همزمان با روزهای ۲۳ تا ۲۵ ماه مبارک رجب متوقف و در پکیج زیارتی تغییراتی نیز اعمال می‌شود.

همه ساله همزمان با سالگرد شهادت موسی بن جعفر (ع) میلیون‌ها زائر عاشق از مسیرهای دور و نزدیک پیاده به سوی مرقد آن امام بزرگوار می‌روند و عاشقان خدمت به زائران اهل بیت(ع) نیز با برپایی موکب‌های مختلف در سرار مسیر از زائران پذیرایی و استقبال می‌کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.