تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۳ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

باید با دشمن واقعی بشریت یعنی صهیونیست‌ها بجنگیم

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: باید با دشمن واقعی بشریت که صهیونیست‌ها هستند بجنگیم چراکه قوم آن‌ها در زمین فساد کرده و نماد سلطه‌طلبی هستند و کسانی می‌توانند در خط واقعی اسلام باشند که با سلطه‌طلبان بجنگند.

به گزارش قائم آنلاین، ناصر ابوشریف صبح امروز در همایش بزرگ رسول رحمت، نشست مشترک علما و روحانیون تشیع و تسنن خراسان‌جنوبی اظهار داشت: بر اساس آیات قرآن کریم شیعه و سنی با یکدیگر فرق ندارد و همه ما مسلمان هستیم.

وی تصریح کرد: آنچه مهم بوده خط انسان است یعنی اینکه انسان چگونه در مسیر زندگی فعالیت و حرکت می‌کند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران یادآور شد: چگونه می‌توان فردی را شیعه یا سنی بدانیم در حالی که که یهود و نصارا را دوست و مسلمانان را دشمن بداند چراکه شیعه و سنی در واقع شیوه زندگی است و آنچه مذهب انسان را تعیین می‌سازد خط و مشی زندگی است.

ابوشریف گفت: همه ما از سنی و شیعه تابع ولایت پیامبر(ص) و اولیای خدا هستیم.

وی افزود: نبرد کنونی نبرد شیعه و سنی نیست بلکه نبردی سیاسی است اما متأسفانه در برخی از مناطق این جنگ‌ها جنگ مذهبی تلقی می‌شود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به اینکه خط مسلمانان باید خط مبارزه با کفار باشد، تصریح کرد:  باید با کفار تند برخورد کرده و با مؤمنین رحیم باشیم این همان خط واقعی اسلام است و نباید به اسم مسلمان بود اما نوک پیکان تفرقه باشیم.

ابوشریف گفت: داعش از لحاظ شکل ظاهری شاید شبیه مسمانان باشد اما خط داعش خط رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

وی ادامه داد: خط اسلام خط وحدت بوده و اگر می‌خواهیم آن را ادامه دهیم باید با رژیم صهیونیستی و آمریکا مقابله کنیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران یادآور شد: باید با دشمن واقعی بشریت که صهیونیست‌ها هستند بجنگیم چراکه قوم آن‌ها در زمین فساد کرده و نماد سلطه‌طلبی هستند و کسانی می‌توانند در خط واقعی اسلام باشند که با سلطه‌طلبان بجنگند.

ابوشریف با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای جنبش اسلامی گفتند دفاع از فلسطین دفاع از اسلام بوده و آن را یک مسئله دینی دانستند، اضافه کرد: آنچه برای ما مهم است مسئله فلسطین و وحدت مسلمانان می‌باشد.

وی با اشاره به افرادی که به دنبال ایجاد اختلاف گروه‌های مقاومت فلسطین با ایران به‌عنوان یک کشور شیعه می‌باشند عنوان داشت: مقیاس ما شیعه و یا سنی نیست ما با انقلاب اسلامی همراه شده‌ایم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران خاطرنشان کرد: تنها کشوری که در خط واقعی اسلام قرار دارد به ویژه در دفاع از فلسطین جمهوری اسلامی ایران است.

 ابوشریف با بیان اینکه به‌عنوان جنبش‌ مقاومت اسلامی اعتقاد داریم که نباید صهیونیست‌‌ها را دوست خود بدانیم، تصریح کرد: باید بین مسلمانان مودت باشد بنابراین تأکید می‌کنم خط سیاسی ما همان خط قرآن است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.