تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۳:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

دادگاه CAS به پرسپولیس تخفیف داد نه گولتس!

پس از سفر نوروزی حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به کشور سوئیس، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه تخفیف بسیار بالایی از گولتس و وکلایش گرفت اما شنیدیم این بازیکن حتی یک دلار هم به باشگاه پرسپولیس تخفیف نداده و هرگز با این تیم کنار نیامده است تا در نهایت پرسپولیس محکوم پرونده شود.

به گزارش قائم آنلاین، پس از سفر نوروزی حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به کشور سوئیس، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه تخفیف بسیار بالایی از گولتس و وکلایش گرفت اما شنیدیم این بازیکن حتی یک دلار هم به باشگاه پرسپولیس تخفیف نداده و هرگز با این تیم کنار نیامده است تا در نهایت پرسپولیس محکوم پرونده شود.

گرشاسبی در بخشی از صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرده بود که از دادگاه CAS هم توانسته تخفیف بگیرد اما آن‌طور که شنیدیم گولتس و وکلایش حتی جواب تماس‌های باشگاه را نمی‌دادند. آنتونی گولتس فصل قبل با این باشگاه قرارداد بست اما در نهایت پس از چند هفته نیمکت‌نشینی، به دلیل عدم دریافت حق و حقوقش، از جمع سرخپوشان رفت و دیگر به ایران برنگشت. او حالا شکایت خود را سفت و سخت پیگیری می‌کند تا به نتیجه برسد و با وجود اینکه حتی یک دقیقه برای پرسپولیس بازی نکرده، رقمی حدود ۸۰۰ میلیون تومان بگیرد. تا جایی که به یاد می‌آوریم، پرسپولیس تقریباً در هر پرونده، شکست می‌خورد و غرامت می‌دهد!

دیدگاه خود را به ما بگویید.